Monster Ultra Black - další do série Ultra, tentokrát s příchutí višní

Ve Spojených státech Amerických jsou očividně Zero drinky více úspěšnější. Monster začal nejdříve s bílým Zero Ultra a postupem času přidal další – modrý Ultra Blue, červený Ultra Red a nový Ultra Black, který je v USA v prodeji pouze malou chvíli a navíc pouze v řetězci obchodů 7-Eleven. Pokud bude úspěšný objeví se samozřejmně i v jiných obchodech. 

monster-ultra-black-reviews

Samotná plechovka je moc povedená, stejně jako ostatní ze série Monster Ultra. Jako u každého Monsteru ze série Ultra je barva nápoje sladěna s barvou plechovky, dokonce i u Blacku je ta barva černá s lehkým nádechem fialové, což mě docela překvapilo. K samotné chuti – jako první při napití je cítit klasický základ Zero Ultra s lehce kyselým nádechem. Podle mě jsou v Ultra Blacku umělá sladidla cítit ještě méně. Příchuť je skutečně višeň, tak jak jsme zjistili už dříve. Po takové lehké pachuti umělých sladidel je cítit už jen skvělá chuť višní. Ve zkratce – stejný základ, obohacený o povedenou chuť višní.

 

Monster pokračuje v redesignu: Z M-80 je žlutý Juice Ripper

Teprve před nedávnem Monster změnil design u Khaosu a hned je tu podle očekávání další změna. V Americe již od začátku mají M-80 a v Evropě je chuťově téměř stejný Ripper. S novým designem, přichází i sjednocení názvu. M-80 měl původně 80% džusu, nový Juice Ripper bude mít pouze 20%, což je ještě méně než Ripper v Evropě. 

monster-juice-ripper-news

Na chuti se to pravděpodobně moc neprojeví, podobně jako u M-80 a evropského Ripperu. Design je logicky ve stejném stylu jako u nového Khaosu. Tato změna designu se dá časem očekávat, také v Evropě. Mně osobně se tato změna velice líbí, barevné plechovky vypadají mnohem lépe, než starší černé. Co říkáte na změnu vy? :)  

Picture: L ComboBreakers Monster Joe – Thanks!   

 

Monster Ultra Black na prvních fotkách - známe jeho příchuť!

Zero drinky se v Americe stále více rozšiřují, Monster samozřejmě nezůstává pozadu. Další do série Monster Ultra, byl teprve před nedávnem představen nový Ultra Black. Samotný název k příchuti nic moc neřekne, ale my jsme pro vás dokázali zjistit jakou má žhavá novinka příchuť!

monster-ultra-blacks

Původně se spekulovalo o příchuti borůvek, ale nikoliv. Nový Monster Ultra Black nabídne chuť višní! Od Monsteru je to zcela první višňový nápoj, tak uvidíme jaký bude. :)

 

Marley One Drop - nové nápoje s Bobem Marleym

Jednou za čas napíšeme článek i o něčem zajímavém mimo energetické nápoje. Jednou takovou zajímavostí je relaxační drink Marley's Mellow Mood, který mnozí z vás určitě znají nebo o něm aspoň slyšeli. O této značce to je vůbec první článek, tak krátce něco o ní. Samotná firma byla založena ve spolupráci s rodinou Boba Marleyho a již od počátku se pyšní 100% přírodními nápoji.   

marley-productss

Marley Beverage Company nabízí kromě u nás známějších Citrus a Berry také několik dalších zajímavých příchutí. V plechovce už jen Mango a ve větší lahvi Black Tea peach raspberry passion fruit, Green Tea with honey, Tea Lemonade a Raspberry Tea Lemonade. A teď už k samotným novinkám.

marley-coffee-news

Marley's One Drop přicházejí hned ve třech příchutích: Mocha, Coffee a Vanilla. Ledová káva je z pravé jamajské kávy a třtinového cukru. Tak jak to u Marley's drinků bývá je kompletně z přírodních ingrediencí. Na trh byla uvedena 31. července, ale v ČR se samozřejmě nedočkáme. Jedině, že nám je dovezou naše oblíbené obchody… :) 

 

Novinky od Blacku - Wild Orange 250ml a nový Vitamin

Jak je již známo v Polsku vymýšlí pořád něco nového. Před nedávnem se v polské Biedronce objevil Black Wild Orange v neobvyklé 330ml plechovce a podle očekávání po nějaké době přichází Wild Orange také v 250ml plechovce, která lépe zapadne do sbírky. To ale není vše, Black přichází s zcela novým produktem – Vitamin energy, no dá se tomu říct vůbec energy…?

black-wild-orange-vitamin-energys

Nápis energy a pod tím menším písmem without taurine, nezní moc přesvědčivě, ale spíš vtipně. :D Možná jste si stejně jako já při prvním pohledu řekli, že to je podobný design jako Oshee. No, vzhledově to je sice podobné, ale skutečně to je plechovka přímo od Foodcare. Obsahově to je téměř stejné. Černý vitamin ještě něco s energy drinkem má společného (32mg kofeinu), ale modrý je pouze vitamínový nápoj. Možná reakce od Blacku na Tiger Restart a Mental… Tak zase hurá do Polska! :)  

Thanks Lukasz!

 

No Fear opět překvapil novinkou => Plechovky v novém designu!

Aktualizace 24.5.: Podle vyjádření distributora pro Maďarsko, Slovensko!, Rumunsko, Bulharsko a Litvu se nejedná o nic nového. Design převzali z Jihoafrické republiky, kde by se klasický design s lebkou neprobíjel úplně snadno kvůli voodoo. Tento opravdu povedený design pak prostě jen převzali a rozhodli se s ním zaútočit na trhy, které mají pod palcem. Není tedy vůbec jisté, že se někdy objeví i u nás. Ve výsledku se ovšem jedná jak o malou 250ml plechovku, tak o velkou 485ml variantu s typickým twist víčkem. Tohle prostě musíme mít =)


No Fear dnes na svém facebooku šokoval většinu sběratelů svou zajímavou fotkou odhalující „nový“ No Fear, respektive redesign starého. U sběratelů se první ohlasy oháněly za alkoholovou verzi díky fotky, která se objevila na jedné z maďarských stránek. Hned v zápětí nám však FB page No Fear Energy drink CZ ukázal celý náhled plechovky a trošku nás zmátl – na plechovce 250ml se objevil grafický název „485ml“. Některé sběratele (zdravím Lizarda) najednou přešla chuť po něčem takovém, přeci jen No Fear nedávno přišel s Redesignem. Avšak chuť spravila hned další fotka této plechovky už ve finálním natištěném designu, kde je nápis „250ml“.

no-fear-new-designs

Skutečnost nám však napoví následující dny, kdy se Vám budeme snažit získat co nejvíce informací k této fotce. Podle mého názoru se bude jednat o redesign 250ml plechovky, která se však u nás shání ne moc lehce. Názorem Jakea je pak to, že si nějaký Maďar koupil licenci a udělal. Co na tuhle „novinku“ říkají sběratelé?

Lizard: „Ten je krasnej ale nevim o co jde,videl sem ho rano poprve dnes…radsi bych 250ml“ Maťo V. „no ja viem o ňom len to že sa objavil na Maďarskej stranke čiže asi madarska verzia .. nová“

Jaxi: „no tak podle mě to bude jen další verze originálního NF příchuť asi klasická ale vzhled se mi dost libí je to krok vpřed jen mě trochu mrzí že vypustili to své logo ale to by se stejně ani na tu plechovku nehodilo,a mnohem víc by prospělo kdyby byl v 250ml. Každopádně se moc těším až se ukáže v Česku“

 

Malé Rockstary SuperSours v Polsku!

Polsko je vůbec jediná země v Evropě, kde jednoduše seženeme malé Rockstary. Příchod modrého a následně oranžového XDurance nás překvapil a teď je tu další pecka (hlavně pro nás sběratele). V Polsku se již v těchto dnech objevují SuperSours Green Apple a Blue Raspberry! 

rockstar-supersours-250mls

Rockstar SuperSours Blue Raspberry v půllitru se ještě ani nezačal oficiálně prodávat v Německu a poláci už mají jeho malou roztomilou plechovku. Rockstary v malém plechu vypadají opravdu krásně. Všichni kteří mají blízko Polsko můžou po Novém roce vyrazit na nákupy! :)

Photo from: Kolekcja energy puszek Łukasza, Thanks!

 

Nový Kvalitně Výhodně energy drink v ČR

V ČR se začíná objevovat všem jistě neznámý energy drink, který je za výhodnou cenu a podle výrobce by měl být kvalitní = Kvalitně Výhodně energy drink. Ano, takhle se opravdu oficiálně jmenuje. :D Plechovka není vzhledově příliš zajímavá, přes velkou část je nápis energy drink, v rohu Kvalitně Výhodně se zdviženým palcem a v druhém rohu nápis Podávejte chlazené – sycený nápoj, který je stylem podobný všem známému Red Bullu. 

energy-drink-kvalitne-vyhodnes

Kvalitně Výhodně energy drink je chuťově nadprůměrným tutti frutti nápojem ve srovnání s ostatními energy drinky za nízkou cenu. V současné době se objevuje v síti prodejen potravin JIP za skvělou cenu 7,90 Kč. Pokud nevíte, kde máte nejbližší JIP, můžete se kouknout na mapu prodejen po ČR.

 

Monster chystá limitku ke hře Call of Duty: Ghosts!

Aktualizace 7.8.: Limitka od Monsteru bude mít logo Call of Duty: Ghosts kolem celého obvodu plechovky, také na přední části nad logem Monsteru, podobně jako tomu bylo u zmiňované limitky Assaultu. Na boku plechovky v horní časti nelezneme jakýsi obličej naznačující ducha. Limitovaná edice bude nakonec dostupná v USA a v Kanadě.

monser-energy-call-of-duty-ghostss

Monster už poměrně dlouhou dobu nepředstavil za mořem něco nového, ale po několika měsících je tomu jinak. Před pár lety vznikla limitovaná adice Assaultu k tenkrát nové hře Call of Duty: Modern Warfare 2, která je už dnes mezi sběrateli velice cenným kouskem. Dnes po internetu začala kolovat fotka nádherné limitované herní edice od Monsteru k nové hře Call of Duty: Ghosts. 

Na boční části plechovky nechybí logo a doprovodný obrázek k Call of Duty: Ghosts. Limitovaná edice by se měla týkat pouze klasického zeleného Monstera.  Zatím není nic oficiálně potvrzeno, ale podle všeho by se měla v nejbližší době objevit na pultech amerických obchodů. Nám nezbývá nic jiného, než měnit nebo nakupovat z USA…

 

Džusové půllitrové Speedstary v Normě za 16,90,-

Aktualizace 6.8.: Jak psal Matafix v komentářích a Jake si dnes ověřil → V Normě se Speedstary objevují již nyní, oba jsme viděli jen varianty Citrus a Guave. Jsou to německé plechy s cz nálepkou. Citrus už někteří sběratelé mají z Německa, stejně jako další 4 verze, ale Guave je novinkou a celkem již 6 variantou 500ml ochucených Speedstarů. U nás navíc měli i 250ml Exotic a Granátové jablko+Brusinky (mix alá BS Fruity).

norma-speedstar-energy-drink-citrus-guave-500mls

Aktuální leták Normy slibuje od čtvrtka 8.8. různé druhy půllitrových Speedstarů za akční cenu 16,90Kč. Podle všeho to tedy budou džusové verze, které nabízejí zajímavé příchutě. Červená plechovka nabízí mix granátového jablka s brusinkami, zelená citrusové plody a oranžová exotický mix. 

akcni-cena-energeticky-napoj-normas

Letos na konci dubna nám už Norma jednou slíbila trojici půllitrových Speedstarů, ale dočkali jsme se pouze klasického tutti frutti v 500ml plechovce. Snad se konečně dočkáme nečeho jiného než klasického Speedstaru… Každopádně to jdu omrknout. :D 

 

Adrenalin rozšiřuje svojí nabídku o Fruit mix!

V Maďarsku to přes léto žije, po Burnu Berry je tu další novinka! Adrenalin energy drink zná asi každý, v ČR se nejlépe shání asi klasická příchuť tutti frutti v 250ml a 500ml plechovkách. Minulý rok v létě všichni větší výrobci energy drinků v Maďarsku představili nové ovocné příchutě. Adrenalin představil loni příchutě Green Apple a Sour Cherry jako jediný oproti konkurenci ve velkých půllitrových plechovkách. 

adrenalin-fruit-mixs

Letošní novinka od Adrenalinu je Fruit mix, která je pouze v 250ml plechovkách. Nová příchuť nabídne osvěžující ovocnou chuť s převahou pomeranče. Adrenalin Fruit mix je již v dnešních dnech k sehnaní v maďarských menších obchodech a během několika týdnů se dostane do běžných obchodů, kde mají ostatní Adrenaliny. 

Za fotku a více informací děkujeme Werner Energy Drink Collection (Thanks Tamás!) 

 

Booster energy drink představil 2 nové příchutě

Německý energy drink Booster jsme si ještě zde na webu nepředstavili. Booster nabízí na německém trhu plechovky s objemem 330ml. Do současné doby nabízel příchutě Original a Juicy s příchutí granátového jablka a brusinek. Po dlouhé době bez novinek přichází dvě nové zajímavé příchutě. 

booster-exotics

První z nově představených příchutí je Exotic. Vzhledově je hodně podobný jeho bratříčkovi Juicy a chuťově se dá očekávat oproti Juicy více sladší „exotická“ chuť. Druhá novinka, která se vzhledově zcela liší od ostatních Boosterů, nabídne lehčí chuť bez cukrů a kalorií. Nový Booster Absolutely Zero se bude prodávat v nádherné černé plechovce se zlatým nápisem Booster a s bílo-zlatým pozadím ve stylu podle ostatních příchutí.

booster-absolutely-zeros

Vzhledově je Absolutely Zero luxusní, ale chuť nejspíš nebude tak úžasná. Co si bude nalhávat, lehčí nápoje bez cukru nejsou ve velké oblibě… Oba Boostery se začínají v současné době objevovat na pultech německých obchodů. 

 

Stále nemáte Monster Assault? Zajděte do Lidlu!

Příchod oblíbeného Assaultu, který nabízí osvěžující chuť coly a třešní s kapkou citronu smíchanou s energy drinkem, potěšil řadu sběratelů i běžných pijanů. Teď máte všichni možnost si Monster Assault zakoupit v Lidlu od pondělí 29.7. do pondělí 4.8. ve slevě za skvělých 24,90 Kč! V Lidlu by se měl podle letáku kromě Assaultu objevit také Original a Khaos, ale teď bude asi nás všechny zajímat jen Assault. :)

monster-assault-lidl-akces

Navíc můžete při akci v Lidlu vyhrát 8× zájezd pro dvě osoby na F1 do Abu Dhabi. Na závěr můžeme říct jediné: HURÁ DO LIDLU! :D 

 

Burn Berry jako novinka v Maďarsku!

Zatímco v ČR Burn energy drink pomalu mizí z regálů, v Maďarsku se začíná řada prodávaných příchutí pěkně rozrůstat. Po loni představeném Blue v plechovce přichází novinka, kterou nikde poblíž neseženeme. Burn Berry byl do současné doby k sehnání pouze v dalekém Turecku a to ve velké půllitrové plechovce s zcela odlišným designem od maďarského. 

burn-energy-berry-hungarys

Nový Burn s fialovým plamenem na plechovce nabídne příchuť bobulovitých plodů, která začíná být v poslední době obvyklou a oblíbenou. V podaní Burnu se už na ní velice těšíme a snad pro vás brzy připravíme recenzi. Burn Berry se v nejbližší době bude objevovat na pultech maďarských obchodů, u nás v ČR se bohužel nedočkáme. :(

 

Monster Ultra Blue - nádherně modrá plechovka v exluzivním testu!

Další z návalu novinek od Monsteru je Ultra Blue, podle Zero Ultra by měl být lehčí drink bez cukru a kalorií. Pro USA není nikterak překvapující další „Zero“ drink, Monster nabízí kromě nových Zero, také Lo-Carb a Absolutely Zero, které jistě všichni známe z Evropy. Jediným kladem je, že u těchto drinků se téměř umělá sladidla na chuti neprojevují, a tak jdou v pohodě pít. Navíc Monster u Zero Ultra a nového Ultra Blue zapracoval na chuti natolik, že umělá sladila erythritol a sukralózu ani necítíme. 

monster-ultra-blues

Monster Ultra Blue má nádherně světle modrou plechovku s designem po vzoru Zero Ultra obohacenou o malá loga M, které naleznete po boku plechovky, nádhera! Světle modrý je i obsah plechovky, vypadá to nádherně jak barva nápoje téměř splívá s barvou plechovky. Ultra Blue má zajímavou vůni, připomínající nějaké bonbóny, což se i mírně projevuje na chuti. První co cítíte je podobně jako u Ultra Zero cítron, následuje právě zmíněná svěží chuť bonbonů, možná by se to dalo přirovnat k mentolovým bonbónům. Uplně při polknutí můžete mírně cítit ostružiny nebo borůvky. 

monster-ultra-blue-reviews

Nějaká umělá sladidla budete hledat opravdu těžko. Doporučuji ho ledově vychlazený v horkých dnech, dokáže skvělě osvěžit! Myslel jsem, že lepší nápoj bez cukru než Ultra Zero už být nemůže, ale mýlil jsem se, právě Ultra Blue je pro mě tím nejlepším. Osvěžující chuť, žádná pachuť umělých sladidel, pořádná dávka energie…no mňam!  Jediné co můžeme říct na závěr..Doufejme, že bude v Candy Store, protože téhle nádherně modré plechovce prostě neodoláte! Známka: 1!

 

Monster Java Kona Cappuccino? Naprostý LUXUS!

Po exkluzivní recenzi na Rehab Pink, vám přinášíme další recenzi na další z řady novinek od Monsteru. Java Kona Cappuccino byla představena už minulý rok, ale do běžného prodeje se v USA dostala teprve před nedávnem. Cappuccino má nabídnout spojení espressa s mlékem a mléčnou pěnou, což zní velice zajímavě.   

monster-energy-java-kona-cappuccinos

Kona Cappuccino bude údajně bratříčkem Javy Kona Blend, napovídá tomu i velice podobný design. Bude to znamenat konec některého z řad Monster Java nebo bude Monster nabízet i nadále řadu kávových chutí? Zatím to vypadá na druhou možnost, ale nikdy nevíme co příjde. Před nedávnem Monster představil také zcela novou řadu Muscle, která nabídne také kávové a mléčné chutě.

monster-java-kona-blend-cappuccinos

Java Kona Cappuccino a Kona Blend

Pozadí za logem „M" je naprosto úžasné, hnědá barva se zlatými fleky se krásně leskne. Při nalévání do sklenice to vypadá jako rozteklá čokoláda, na které se později objeví pěna, vypadá to skvěle, jak můžete vidět na fotce. Vůní mi připomíná klasickou kávu s mlékem. Ochutnal jsem a neměl jsem slov, prostě wow úžasný! Očekávali jste další Javu, která se ztratí mezi ostatními? To Kona Cappuccino rozhodně není, sladká mléčná chuť, připomínající trochu čokoládu nebo bílou kávu, ji zcela odlišuje od všech Jav. Známka: 1*!! 

monster-java-kona-cappuccino-reviews

Java Kona Cappuccino je tedy méně kávový nápoj s výrazně mléčnou chutí. Pro mě je to jednoznačně nejlepší Java, něco tak úžasného jsem ještě nepil. Hned bych si jí dal znova, pokud máte možnost jí získat neváhejte ani chvíli, je skvělá! :) 

 

Monster Rehab Pink Lemonade - růžová dobrota nejen pro ženy

Monsteru řada verzí Rehabu pořád nestačí, po Orangeade příchází Pink Lemonade, tedy růžová limonáda, což je vetšinou citron s mixem malin, třešní, jahod a dalšího červeného ovoce. Rehab Pink Lemonade je aktuální novinka za mořem, kterou jsme představili již dříve. Nyní však máme jako první z České republiky možnost ochutnat a poskytnout vám co nejvíce informací.

monster-rehab-pink-lemonades

Plechovka svojí výrazně růžovou barvou a růžovým trhátkem zaujme zejména ženy, to ale neznamená, že obsah je určený pouze pro ženy. Hned po otevření je cítit skvělá vůně ovoce a zeleného čaje, barva nápoje je světle oranžová až růžová. Nezbývalo nic jiného než ochutnat, první je cítit kyselá chuť citronu později doprovázena malinami a mírně takovou chutí jablka, až při polknutí je cítit granulovaný čaj. Skvělý mix ovocných chutí, který není podobný žádnému Rehabu, proč ne. Známka: 1  

monster-rehab-pink-reviews

Rehab Pink Lemonade mi chutnal asi nejvíce ze všech Rehabů, není to jako například u Lemonade, že cítite jen citron a granulovaný čaj. V případě Pink Lemonade je to mix ovoce a až nakonec ten čaj, což se mi líbí a hned bych si ho dal znova! Všechny Rehaby mi až na Protean chutnali a Pink Lemonade nezklamal. :)

 

Burn přichází s novinkou Lemon Ice!

Zatímco v ČR začíná Burn mizet z plechovek a přesouvá se do půllitrových lahví, na severu vzniká zcela nová příchuť. Burn přichází stejně jako před nedávnem Relentless s příchutí Lemon Ice. Jelikož Burn i Relentless jsou od Coca-Coly dá se očekávat to stejné jako u Relentless Apple & Kiwi a Burn Blue, tedy hodně podobný drink akorát v jiné plechovce. 

burn-lemon-ice-norways

Nový Burn Lemon Ice má typický plamen, který je tentokrát žlutý, celkově design plechovky je povedený. Bohužel pro nový Burn musíme hodně daleko. Jako novinka byl představen v Norsku, uvidíme zda se bude ze severu šířit dále po Evropě nebo zůstane zatím pouze tam. Každopádně kdyby byl někde poblíž, tak jsme určitě jedině rádi. :)

 

Ochutnali jsme luxusní WTF? energy drink

WTF? je zcela nová německá značka, která přichází s nápadem vytvořit něco neobvyklého, něco u čeho si zkrátka řeknete WTF?! Tím neobvyklím je WTF? energy drink s poletujícími kousky zlata v nápoji, jak můžete vědět z našeho článku s představením nové značky WTF?.

wtf-energy-drink1s

Otvíral jsem balík od WTF? a hned na mě čekal „tajemný" černý dopis s přiloženým CD s hromadou oficiálních fotek drinku, pod ním luxusní lahvička. Když jsem to viděl, tak pak chvilce zkoumání lahvičky jsem si řekl „WTF? tohle že je energy drink?". Lahvička je opravdu nádherná, jednoduchý design s logem WTF? a efekt poletujícího zlata tomu jen přidává na kráse. Luxusnější energy drink v láhvi jsem snad ještě neviděl, nádhera. 

wtf-energy-drink-reviews

WTF? energy drink slibuje příchuť ostružiny zcela bez cukru a umělých barviv. Průhledná barva nápoje vám nic neřekne, vůně připomínající ostružiny vám už řekne o něco více. Ochutnal jsem a můj první pocit byl, že piju obyčejnou neperlivou vodu zcela bez chuti. Chuť ostružiny je cítit pouze na začátku a pak už jen hořká pachuť, nic podobného jsem ještě nepil. Vločky zlata při pití ani neucíte. Čekal jsem od tak luxusního nápoje víc, než jen takovou pachuť s jemnou chutí ostružiny, kterou tam hledáte opravdu těžko. Nápad dobrý, vypadá to opravdu zajímavě, ale chtělo to ještě víc zapracovat na chuti. Známka: 3-  

Velké poděkování patří společnosti WTF? za poskytnutí veškerých informací a zaslání lahvičky na recenzi! Koukněte na již spuštěný web.

 

NOS a Full Throttle nově v 355ml plechovkách!

Energy drinky NOS a Full Throttle jsou určeny pro prodej pouze v USA a v Kanadě, ale v Evropě se dá především NOS sehnat celkem jednoduše, ať už v německých e-shopech nebo také v Candy Store. Full Throttle už tak jednoduše neseženeme, možná právě proto ho ani někteří lidé neznají. Jelikož Monster je v USA samostatná značka, tak Coca-Cola za mořem nabízí právě NOS a Full Throttle. 

nos-full-throttle-355-ml-12-oz-packs

Nové 355ml plechovky přichází společně pouze ve speciálním 6 packu, který výjde za mořem na necelých 5 dolarů, což je nádherná cena, o které si v Evropě můžeme nechat jen zdát. Na 6 packu NOSu se objevuje reklama na film Fast & Furious. Pro všechny asi známější Nos má menší změny na plechovce oproti většímu bratříčkovi. Na vrcholu plechovky jsou nápisy mental focus + high-performance energy. Nápis CMPLX6, což je specíální směs NOSu, která zvyšuje výkon a mysl, je až zezadu plechovky společně s Rewards Series. 

nos-full-throttle-12-ozs

Full Throttle v 355ml je doslova bratříčkem 473ml, plechovka je naprosto stejná bez změny. NOSy a Full Trottle v hubenějších plechovkách jsem si nedovedl představit, ale když jsem viděl fotky, tak mě to celkem překvapilo. Vypadají krásně a do sbírky jako zajímavost to bude pěkný. :) 

Za fotky děkujeme Energy Drinks Are Us.com (Thanks Bradley!).

 

Street King energy shots - dobré shoty existují!

Dnes trochu odbočíme od samotných plechovek. Chtěl bych vám ukázát energy shoty z jiné stránky, než je asi většina z vás znáte. Za mořem jsou energy shoty poměrně oblíbené, měl jsem možnost jích pár ochutnat a právě Street King mě zaujal nejvíce. Nejen svou chutí ale i přístupem k zákazníkům a podporou dobročinných účelů. 

Street King je zajímavý především tím, že ho vytvořil americký rapper Curtis James Jackson III známý pod uměleckým jménem 50 CENT. Společnost Street King navíc bojuje proti světovému hladu v rámci Světového potravinového programu (WFP), který patří pod Organizaci spojených národů (OSN). WFP poskytuje potravinovou pomoc chudým a hladovým dětem po celém světě. Každý prodaný SK energy shot přispívá na jídlo pro hladové děti. SK díky zákazníkům financoval už miliony jídla. Cílem je zlepšit životy hladových dětí po celém světě a poskytnout co nejvíce jídla. Jak řekl sám 50 Cent:

„It’s our mission with SK Energy to really change children’s lives around the world.“
(Je to naše mise s SK energy,aby se opravdu změnily životy dětí po celém světě.)
 
street-king-energy-shotss
 
SK energy shoty patří za mořem k nejlepším na trhu. Pokud vám SK nechutnal a dokážete to odůvodnit, tak můžete prázdnou láhev společně se speciálním formulářem poslat zpět společnosti Street King a oni vám zaplatí částku, kterou jste za SK energy shot zaplatili. Nabídne vám tohle dneska někdo? Já si myslím, že ne.. Obdivuji SK za jejich úžasný přístup k zákazníkům. 
 
street-king-energy-shots-orange-berrys1
 
Dříve byl SK v černých lahvičkách a nápoj měl takovou neutrální průhlednou barvu. Po změně designu na stříbrný a příchodu nové příchutě Berry se mírně změnilo složení, které se na chuti téměř neprojevilo. SK je vyroben ze 100% přírodních chutí a neobsahuje žádné cukry a kalorie. Orange i Grape mi vůní připomínají nějaké léčivé byliny, je to opravdu neobvyklá vůně. Grape chutná zprvu kysele a později je cítit skvělá chuť hroznů, která je prostě úžásná! U příchutě Orange je nejdříve cítit mírně nahořklé mango později doprovázené sladkým pomerančem.
street-king-sk-energy-reviews
 
Nový Berry si nechávám záměrně na konec, jak se říká to nejlepší na konec!  Berry je výrazně odlišný od jeho dvou bratříčků jak barvou, tak i vůní, která je taková více ovocná. Jako u ostatních SK cítete zprvu takovou kyselou chuť a pak úžasná chuť sladkých třešní…no mňam! Všechny SK shoty mají skvělou přírodní chuť, žádná pachuť umělých sladidel, prostě jen originální přídodní chuť Street King!  K tomu všemu nádherné stříbrné lahvičky s logem SK energy. Mohu ohodnotit všechny celkovou známkou 1*!!
 

Výsledky velikonoční soutěže + rekord v návštěvnosti!

Energy-Drinks.cz dále slaví úspěch, také díky včerejší soutěži a hlavně díky vám návštěvníkům, padl rekord v měsíční návštěvnosti! Doposud nejvyšší návštěvnost padla v říjnu, kdy si na web našlo cestu 25 708 návštěvníků. Březen ve znamení novinek v čele s Rockstary SuperSours byl ještě úspěšnější. V březnu si k nám našlo cestu 26 301 návštěvníků! Zajímavý je také vzestup mezi roky, v březnu 2012 pouhých 14 976 a v březnu 2013 neuvěřitelných 26 301! Velikonoční soutěž a hledání kuřat přineslo téměr 18 tisíc zhlédnutí Energy-Drinks.cz za jeden den, což je další rekord. Od začátku roku bylo návštěv 60 000. A od samotného vzniku webu? Rovných 350 000. DĚKUJEME!

navstevnost-energy-drinks-czs

Teď už očekávané vyhlášení včerejší velikonoční soutěže. Tentokráte jsme zvolili jiný průběh soutěže, který dělal mnohým velké problémy a pro některé byl otázkou několika minut. E-maily nám chodily od rána až do poslední chvíle, dokonce i přesně v 23:59 nám přišel E-mail. Celkem nám jich přišlo 65 a z toho většina poslala odkaz na všechny 4 články. Rozdali jsme čísla od 1 do 105 (každý kdo poslal odkaz na všechny 4 články dostal dvě čísla, jak se řeklo v pravidlech). 

velikonocni-soutez-energy-kures

Už vám naše kuře leze na nervy co? :D

Kuřata byla ukryta v článcích: Semtex Cool obraví jazyk na zelenoBS! představuje poslední redesign – nový BitterRockstar XDurance Orange – Taková lepší Fanta a Monster Rehab Green Tea a Orangeade v Anglii! Nejvíce z vás našlo kuře v článku o Rehabech v Anglii (58), poté Semtex Cool (45), BS! Bitter (45) a Rockstar XDurance Orange (44). 

soutez-velikonoces

Víme co vás hlavně zajímá, tak už vás nebudeme napínat. :) Čísla od 1 do 105 jsme zadali do generátoru náhodných čísel a vygenerovalo se nám číslo 94. To znamená že výhercem se stává…nebo vlastně výherkyní…teď jsem kluky asi zklamal :D … je to NIKOLA URUBOVÁ! Gratulujeme! Ostatní nezoufejte určitě si pro vás připravíme hromadu dalších soutěží. Všem děkujeme za účast! Výherkyni budeme kontaktovat E-mailem. 

Zajímá nás váš názor na tento typ soutěže, je lepší než otázky apod? Svoje názory pište do komentářů.

 

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ s Energy-Drinks.cz

Máme tu opět Velikonoce a jak je na Energy-Drinks.cz zvykem odměníme jednoho šťastlivce z našich návštěvníků. Letos to nebudete mít tak jednoduché. Úkolem je najít naše „energy kuře“, které je ukryto ve čtyřech našich článcích a poslat odkaz na alespoň jeden článek, ve kterém jste kuře našli. 

velikonoces

Každému účastníkovi soutěže bude přiděleno číslo, podlo toho kolikátý jeho e-mail v pořádí příjde. Pozor! Když najdete všechy čtyři kuřata a pošle nám do e-mailu odkazy, tak vám přidělíme dvě čísla, tudíž máte větší šanci na výhru! Poté se zadají čísla do generátoru, který vybere jedno náhodné číslo. Výherce následně oznámíme zde na webu. 

velikonocni-soutez-energy-kures

Tohle kuře budete hledat =)

A o co se bude soutěžit? O skvělý konopný energy drink Cannabis, jeho malého bratříčka v podobě energy shotu a Rockstar Xdurance v malé plechovce, který jistě bude pro všechny zajímavější. Tento Xdurance navíc nabízí lepší chuť než ten, který bežně koupíme v ČR/SR. K plechovkám ještě nějaké ty reklamní předměty a velikonoční dobroty. :) 
velikonocni-soutezs

Výhra která čeká na vítěze

Soutěž je určena pouze pro občany České republiky. Vaše e-maily můžete posílat od dnešního rána do 23:59, e-maily došlé po 23:59 nebudou zařazeny do soutěže. E-mail s odkazem na jeden nebo všechny čtyři články, ve kterých jste našli obrázek našeho kuřete posílejte na velikonoce@energy-drinks.cz. Nezapomeňte uvést vaše celé jméno. Každý může poslat e-mail pouze jednou!

NÁPOVĚDA: Musíte projíždět článek po článku a pečlivě ho prohlédnout. Nezapomínejte také na jarní barvy.. Říkali jsme, že letos to nebudete mít jednoduché. :D

Teď už jen popřát hodně štěstí při hledání a když už vás to nebude bavit, tak si k tomu otevřete nějaký energiťák. :) Veselé Velikonoce za www.Energy-Drinks.cz.

 

AMP Active Orange - pomerančová dobrota

Amp energy drink patřící pod PepsiCo je zakládán na chuti výborných soft drinků Mountain Dew, které patří taktéž pod PepsiCo. Před časem Amp energy drink zcela změnil svou obchodní strategii a vznily nové zcela odlišné plechovky. Za mořem hodně oblíbený Relaunch se do nové plechovky vůbec nedostal, vypadalo to na konec výroby, ale před nedávnem Amp potěšil američany. Relaunch se změnil na Orange a byl zařazen mezi řadu Active, které se blíží složením Rehabu nebo Recovery. 

amp-energy-drink-news

Amp Active Orange má výraznou barvu plechovky a krásně jednoduchý design, tak jak je to zvykem u všech nových Amp. Po otevření a následném nalití do sklenice mě zaujala svítivě oranžová barva nápoje a výrazná vůně pomeranče. Ochutnal jsem a bylo mi jasné, proč je za mořem tak oblíbený. Vůbec není podobný Rockstaru Orange, jak se může na první dojem zdát. Amp má svěží chuť pomeranče doprovázenou kyselejší chutí citronu. 

amp-energy-active-oranges

Pil někdo Mountain Dew Live Wire? Pokud ano, tak jistě víte o čem mluvím. Amp Active Orange si dovedu představit ledově vychlazený v horkých letních dnech, opravdu dokáže skvělě osvěžit. Opět můžeme říci, kdyby tento Amp získalo Candy Store, pro svou obchodní síť, tak bysme byli určitě všichni jedině rádi. Hned bych si ho dal znova. :) Známka: 1

 

Ochutnali jsme nové Mountain Dew Kickstart

Výborné limonády Mountain Dew patřící pod PepsiCo znají jistě všichni. Před pár týdny se po dlouhých letech znovu začali oficiálně prodávat v České republice a na Slovensku. Nové energizující nápoje od Mountain Dew se za mořem teprve rozjíždějí. Nabízejí příchutě Orange Citrus a Fruit Punch, které vás mají nastartovat, jak naznačuje název Kickstart. Obě příchutě si představíme podrobněji v dnešní recenzi.

mountain-dew-kickstart-orange-citrus-tropical-energizings

Orange Citrus: První z nových Kickstart v oranžové plechovce a stejně barevném obsahu nabídne nápoj podobný vzhledově Fantě nebo Rockstaru Orange. Hned při prvním napití převládá chuť klasického Mountain Dew, která je základem. Později už je cítit až moc sladký pomerančový džus, který vytváří společně s Moutain Dew takovou přeslazenou limonádu. Nechutná špatně, ale očekával jsem od Mountain Dew více. Známka: 2-  

mountain-dew-orange-citrus-reviews

Fruit Punch: Druhý z nových Kickstart má takovou tajemnou nic neříkající vůni. Po nalití do sklenice jsem byl překvapen, tmavě oranžová až červená barva trochu splívající s barvou plechovky je prostě božská! První co cítíte z chuti je opět klasický Mountain Dew. Později skvělý sladký mix přírodních chutí, připomínající jahody. Jediný co k tomu ještě dodat, prostě WOW! Mně to strašně moc chutnalo. Známka: 1*

mountain-dew-kickstar-fruit-punch-reviews

Nové Kickstarty od Mountain Dew se prodávají zatím pouze v USA, a tak to s největší pravděpodobností zůstane i nadále. V České republice máme Candy Store a jistě se nebudeme zlobit, když Kickstarty časem dotáhnou. No, nechme se překvapit. :)

 

WTF? energy drink - krásná lahvička plná zlata

Co si asi řeknete, když uvidíte lahvičku s bezbarvým nápojem, ve kterém plavou kousky zlata? WTF? (Slušně řečeno: Co to sakra je?) já si myslím že to je ta správná věta a výrobcem skvěle zvolený název! WTF? je zcela nová značka, která vzniká v německém Bavorsku a nabízí aktuálně opravdu luxusní malou skleněnou lahvičku s objemem 200ml. 

wtf-energy-drink1s

Tajemný bezbarvý nápoj s malými vločkami zlata nabídne chuť ostružin bez cukru a bez umělých barviv. WTF? se drží hesla „Místo cukru zlato.“, tak uvidíme jak dopadne v naší připravované recenzi. Dostupný bude na německém Amazonu a na oficiálních stránkách, kde zatím probíhá odpočet do spuštění. Zatím můžete sledovat FB stránku, na které vás budou o všem včas informovat.    

wtf-energys

AKTUALIZACE 28.3: WTF? bude v Německu dostupný po kusech nebo v luxusní krabici po devíti lahvičkách. Možná si kladete otázku kolik bude takový luxusní energy drink stát? Bude za 7,39 Euro jeden a za 67 Euro celá krabice s devíti kusy. Za luxusní věci si i luxusně zaplatíte no.. Co že jsou ty vločky zlata? Ne, pravé zlato to opravdu není. :D Jedná se o jedlé plátkové zlato, které se vyrábí speciálně v Německu. Říkáte si WTF? Tak to je správně, to je účel WTF energy drinku! :) 

wtf-energy-drinks

WTF? energy drink hledá distributory v České republice. V Německu nazývají Prahu jako zlaté město, tak do zlatého města přeci patří i zlatý energy drink! Pokud by se zde našel nějaký distributor kontaktujte výrobce zprávou na oficiální FB stránku nebo na e-mail questions@wtf-energy-drink.com. WTF energy drink by jsme v České republice jistě uvítali, tak snad se někdo najde.

 

Red Rain Redeem - povedená kopie Rehabu

Mnozí lidé z České republiky Red Rain energy drink ani neznají. Prodává se za mořem v USA a také v Kanadě, kde je dostupný v malých 250ml plechovkách. Red Rain nabízí řadu zajímavých a někdy i trochu neobvyklých příchutí, kromě Originalu a Zero Sugar nabízí Storm Surge, což je příchuť pomeranč a maracuja, Hydroplane bobulovité ovoce a granátové jablko, Precipitation nabízí na energetický nápoj celkem neobvyklou chuť melounu, Downpour třešeň a limetka a Redeem, který je aktuální novinkou za mořem. 

red-rain-logos

Red Rain se v obchodě jen tak nepřehlédne, kromě zajímavých příchutí má i velice zajímavou plechovku. Každá příchuť Red Rainu je jinak barevná a má jednoduchý design – výrazná barva, logo, pár napisů, naznačení červeného deště a je z toho krásná plechovka. Přesně taková jednoduchost se mi líbí. Navíc se prodává za příznivou cenu 99 centů, což je nějakých 19Kč. 

red-rain-productss

Redeem se prodává za mořem teprve pár týdnů a my už máme tu možnost ho ochutnat a poskytnout vám o něm nějaké informace. Plechovka má opět výrazné barvy, sice pozadí je tmavě hnědé až černé, ale žlutá barva v popředí ho dělá zajímavým. Nápisy Tea & Lemonade a Energy & Hydration už napovídají, že to bude něco podobného jako Monster Rehab, který jistě už všichni ochutnali.    

red-rain-redeem-tea-energys

Podle očekávání po nalití do sklenice vypadá naprosto stejně jako Rehab, ale vůně je taková více citronová. První pocit z pití byl, že piju Monster Rehab, až dýl jsem si začal všímat menších rozdílů. Nejdříve je cítit taková chuť granulovaného čaje, kterou později doprovází citron. V Red Rainu chuť citronády převládá a možná ti, kterým nechutná Rehab by si právě Red Rain oblíbili. Mně Rehab chutná, ale kdybych si měl vybrat mezi ním a Red Rainem tak asi volím Red Rain. :) Známka: 1-

 

Monster Muscle, místo Protein nebo jen další novinka?

Před pár dny jsme psali o novém Ultra Blue a malinovém Rehabu, ale Monster toho ještě nemá dost a dnes se na Facebooku objevila fotka nových Muscle! Nové Muscle budou nejspíš náhradou za dříve zmiňované Protein, ale není vyloučeno, že půjdou do prodeje Protein i Muscle. 

monster-muscle-protein-nahled

Muscle se představují ve třech zajímavých příchutích: čokoládový koktejl, vanilkový krém a café latte. Všechny příchutě budou obsahovat protein, což znamená, že 3 příchutě Protein byly nejspíš jen nějaký návrh na tyto nové Muscle. Bylo by celkem nelogické kdyby Monster nabízel celkem 6 verzí proteinových nápojů. Každopádně na Muscle se těšíme a doufáme, že budou lepší než Rehab ProTEAn, který moc lidem nezachutnal. V USA půjdou do prodeje v dubnu.

monster-muscle-news

Photo from Mrdonavanc Monster Energy Can Collection

AKTUALIZACE 24.3: Monster Muscle se objevily na prvních fotkách a vypadají opravdu nádherně! Můžete si všimnout, že se od první fotky změnily názvy jednotlivých příchutí. Vanilla Whip bude jen Vanilla, Chocolate Shake jen Chocolate a Café Latte jen Coffee Od 1. dubna by měly být v USA oficiálně v prodeji. My se už těšíme a doufáme, že brzy vám budeme moci nabídnout recenzi na tyto zajímavé novinky od Monsteru.

 

N'GINE opět mění design a pokračuje ve spojení s Kubicou

Polský energy drink N'GINE nabízí příchutě tutti frutti a mojito, což je pro Polsko celkem typické. Značka N'GINE je už dlouho spojena s automobilovými závody a v roce 2010 podepsala spojenectví s pilotem Formule1 Robertem Kubicou. N'GINE si získal řadu příznivců mezi závodníky. To všechno se podepsalo i na novém designu plechovky, která je aktuální novinkou v Polsku jak pro klasiku, tak pro verzi Mojito.

n-gine-new-blue-4packs

Kromě nového designu jsme se bohužel žadné novinky nedočkali, N'GINE bude stále nabízet jen Original a Mojito. Nový design nabídne typickou modrou plechovku s prvky o závodění, vrací se Kubica Team a na boku plechovky je šachovnicová vlajka. Nové N'GINE mají určitou podobnost s novými Tigery, které jsou v Polsku už nějaký ten pátek. No, podle mě starý design byl lepší, tenhle se v regálu s energy drinky pomalu ztratí a lehce se splete s Tigerem. Co si o novém designu myslíte vy?

 

Monster Rehab Green Tea a Orangeade v Anglii!

Poslední dobou píšem o Monster energy i několik článků týdně, protože novinek je opravdu hodně a pořád přibývají další. Dnešní novinka obzvlášť potěší Angličany a později možná i ostatní Evropany!  V Anglii teď mají veselo, co se energy drinků týče. Po Relentlessu Lemon Ice s jeho malými bratříčky v plechovce 250ml a KX Citrus přichází na anglický trh Monstery Rehab Green Tea a Orangeade, které se zatím nikde jinde v Evropě neprodávají. 

monster-rehab-england-orangeade-green-teas

Picture from Josh Energy

Dříve se mluvilo o tom, že se do Evropy dostanou všechny Rehaby a je to tady! V Evropě je oficiálně Rehab Lemonade, který všichni jistě znáte z ČR, a v Anglii již déle také Rojo Tea a dnešní novinky Green Tea a Orangeade. Jestli se budou rozšiřovat dále po Evropě zatím nevíme, ale dá se předpokládat že ano. Anglie má podobný trh s Německem, tak se možná brzy dočkáme novinek u našich sousedů. Monster v Německu už dlouho neměl žádnou novinku, kdyžto konkurenti Rockstar a Relentless představují krásné novinky.  

Jake dodává: Angličanům ze slibované nabídky všech Rehabů chybí už jen ProTEAn. Ten se však podle všeho do Evropy nedostane, jelikož je v USA odsouzen k „zániku“ z důvodu vzniku nové série Protein resp. Muscle

 

Nový Relentless Lemon Ice a malé 250ml plechovky v Anglii!

Není to tak dlouho co jsme psali o malém roztomilém a bohužel těžko sehnatelném Relentlessu Origin 250ml v Německu. Poté byly v Německu představeny Apple & Kiwi a Orange, který se původně v Anglii jmenoval Inferno. Společně s novinkami přišly nové designy všech Relentlessů bez twist víček a zrušil se Tropical. Netrvalo to dlouho a novinky přicházejí i do „domovské" Anglie.

relentless-lemon-ices

První žhavou novinkou od Relentlessu je Lemon Ice v nádherné žluté plechovce. Lemon Ice bude vlastně osvěžující citronová limonáda s energetickým nápojem, podobně jako u Rockstaru Lemonade a Monsteru Rehab Lemonade. Právě Relentless Lemon Ice by mohl být reakcí na Monster a Rockstar a myslím že v podání Relentlessu to nebude vůbec špatné, určitě se máme na co těšit!  

relentless-origin-250ml-anglies

Po Německu přichází malá a opravdu roztomilá plechovka Relentlessu Origin také do Anglie. Plechovka si opět nechala design velké plechovky, která se prodává v Anglii, jen v trochu zmenšené verzi, která se liší od té německé. Německá verze má ještě starý design podle velké plechovky s twist víčkem, kdyžto v Anglii mají hezčí světle hnědou plechovku. A to není všechno v podání malých plechovek! 

relentless-uks

Aktuální anglická nabídka, kterou již brzy obohatí další malé plechovky!

Podle informací anglické coca-coly budou v plechovkách 250ml také Apple & Kiwi a nový Lemon Ice. Relentless může s malými plechovkami lépe bojovat o zákazníky, plechovky půjdou do prodeje za celkem slušnou cenu 79 pencí. Bohužel žádné fotky ještě nejsou, jakmile budou k dispozici budeme aktualizovat článek. No nebude to úžasné, hned 3 druhy krásných malých plechovek od Relentlessu?

 

Scheckter's Organic Energy Drink - průměrný přírodní energy drink

Scheckter's Organic je energetický nápoj z Anglie. Slibuje 100% přírodní chuť bez umělých barviv a konzervantů. Už jen samotné složení nápoje je zajímavé, výtažky ze zelených kávových zrn a brazilské guarany vám dají fyzickou a duševní odolnost, ginkgo biloba posiluje mysl, ženšen pomáhá se stresem a k tomu všemu šťáva z granátových jablek, bezinek a citronů.

scheckter-s-organic-energy-drinkp

Scheckter's Organic: Tuto verzi jsem si otevřel jako první. Těšil jsem se na tu zajímavou kombinaci přírodních chutí. Scheckter's Organic sladce voní po ovoci a má pěknou světle červenou barvu. První pocit z napití byl jako když piju šťávu z citronu, takže taková kyselost, později byla cítit sladká chuť granátové jablka a bezinek, ale převládá citron a granátové jablko. Na můj vkus chutná až moc „přírodně“ a doporučoval bych ho spíše ženám. Známka: 2 

scheckter-s-organic-energy-drink1p

Scheckter's Organic Lite: Když jsem Lite naléval do sklenice, tak to vypadlo jako kdyby to byl uplně stejný drink jako Scheckter's Organic Original, což se po ochutnání hned vyloučilo. Chuť citronu a granátového jablka se ztrácí a převládá taková „umělá" pachuť sladidel. Známka: 3-

scheckter-s-organic-energy-drink-lites

Celkově Scheckter's Organic Energy Drink mohu hodnotit průměrně. První verze chutná velice zajímavě a po dlouhý době jsem pil něco jinýho něž klasické tutti frutti a celkem mi to chutnalo. Kdežto druhá verze Lite, která má méně kalorií než Scheckter's Original, chutná moc uměle a přírodní chuť ovoce se uplně ztrácí. Scheckter's OrganicEnergy děkujeme za zaslání plechovek na recenzi!

 

Volcaz Sugarfree a Vulcan Mojito - potěší sběratele!

AKTUALIZACE 10.3: Volcaz Sugar free se podle očekávání začíná objevovat v českém Tescu!

Volcaz/Vulcan není příliš oblíbený energy drink. Je v každém Tescu za pár korun a svým nezajímavým designem a obyčejnou tutti frutti chutí asi nikoho nezaujme. V Polsku se Volcaz/Vulcan pěkně rozjíždí. V minulých dnech se objevili hned dvě novinky, které se bohužel mezi ostatními nápoji svého druhu opět ztratí.

vulcan-volcaz-mojito-sugarfrees

Vulcan Mojito má výrazně zajímavější design než klasický Vulcan, ale pořád to není nic extra. Pro obchodní řetězec Tesco vyrábí Vulcan polská firma FoodCare, která vyrábí také Black,N-gine a další polské drinky. Jelikož pomalu každý polský energy drink má příchuť Mojito, tak Vulcan se mezi nimi ztratí. Podle informací z Polska Vulcan Mojito chutná stejně jako Black Mojito a má pouze polštinu, takže v ČR/SK se s největší pravděpodobností neobjeví.

volcaz-sugarfree-cz-sks

čeština a slovenština na Volcazu

Volcaz Sugarfree přichází s jiným designem, který se možná objeví i u klasického Volcazu. Navíc na plechovce je i čeština a slovenština, takže je velká šance, že se objeví v ČR/SK v nejbližší době! Sice to bude jen další hnusný energiťák bez cukru, ale jako plech do sbírky se hodí. Smejici se Chutná prý stejně jako Black Zero Sugar, podle informací Lukáše z Kolekcja energy puszek Łukasza. Když už jsme u toho, mezi Blackem a ostatními drinky od FoodCare je určitá podobnost, například Siti, který přesně kopíruje Black všemi příchutěmi a chutná naprosto stejně. To vše napovídá tomu, že je to všechno naprosto stejný drink, akorát v jiné plechovce a mnohdy i výrazně levnější. Jednoduše řečeno, Polsko stojí za prd. 

Za fotky děkujeme Kolekcja energy puszek Łukasza - Thanks Łukasz!

 

Malé Rockstary 250ml v Německu!

Na veletrhu Internorga v Hamburgu byly představeny malé roztomilé Rockstary v plechovce s objemem 250ml. Budou dostupné ve třech příchutích, tak jak to bylo u Batman edicí i 355ml plechovek, tedy Original,Juiced Mango a Punched Guava. Zřejmě budou pro HoReCu, což znamená pro restaurace a podobné podniky, ale mohou se objevit i jinde, podobně jako malý Rockstar u nás. 

rockstar-250ml-original-juiced-puncheds

Picture from: Szene-Drinks.com

Do teď v Německu byly v 250ml pouze „Probiergrösse“, které se nedaly běžně koupit, ale vozil je na autě německý reklamní tým Rockstaru a rozdával je na různých akcích nebo vyhlásil přímo místo kde budou plechovky rozdávat. Před časem se začaly v Německu objevovat také Rockstary v plechovkách s objemem 355ml, které budou pravděpodobně po příchodu těchto malých plechovek zrušeny. Další informace z veletrhu Internorga pro vás sledujeme a budeme vás o nich co nejdříve informovat!

 

Kona Cappuccino a Mini Monster na prvních fotkách!

Nové Monstery vyrážejí za mořem pomalu do běžného prodeje, a tak se začínají objevovat první fotky, z kterých je vidět mnohem lépe design plechovky. O Javě Kona Cappuccino se mluví už od minulého roku, i my jsme vás o ní informovali. Po téměř půl roce se konečně dostala do prodeje společně s řadou oznámených novinek, o kterých jsme psali jíž dříve. 

monster-rehab-pink-java-kona-cappuccinop

Java Kona Cappuccino přichází s několika změnami oproti původnímu obrázku, kde jsme viděli světlou Javu podobnou X-Pressu Hammer. Kdežto z nové fotky můžeme vidět krásný matný zlato-hnědý design ve stylu Javy Kona Blend, podobnost by jsme teď hledali docela těžko. Prostě nádhera. Smejici se

monster-mini-original-rehab-absolutelys

Malé roztomilé Mini's Monstery budou mít objem 8 fl. oz (236ml), pouze Rehab 7.5 fl. oz (221ml). Na plechovce zepředu je pouze velké logo M a nápis Monster Energy by měl být vzadu. Vypadá to zajímavě, ale i docela divně, jak uříznutá plechovka. Big grin Ale to už je jen věc názoru. Do prodeje jdou ve čtyřech příchutích: Original, Lo-Carb, Absolutely Zero a Rehab. 

Picture from Mrdonavanc Monster Energy Can Collection.

 

Rockstar Punched Blue Raspberry, reakce na malinový Rehab?

Rockstar v tomto roce kromě nového Recovery, SuperSours a redesignu Roastedů nic nového nepředstavil. Kdežto jeho hlavní konkurent Monster představil řadu zajímavých novinek: Javu Kona Cappucinno, 3 příchutě Protein, Ultra Pink, Ultra Blue a malinový Rehab Pink. Právě Rehab Pink by mohl být konkurentem pro Rockstar Blue Raspberry.

rockstar-energy-punched-blue-raspberrys

Rockstar Blue Raspberry, tedy příchuť modré maliny, což zní celkem bláznivě. Big grin Je to vlastně speciální výtažek z ostružin, používaný jako ochucovadlo a barvivo. Design plechovky určitě zaujme každého hned při prvním pohledu, sice není tak pestrobarevný jako dřívější novinky SuperSours, ale má s nimi určitou podobnost ve stylu písma a nápisů v pozadí. Zatím není nic oficiálně potvrzeno, ale byl by to od Rockstaru logický krok, jelikož Monster má v poslední době hromadu novinek a Rockstar nemůže zůstat pozadu. Příchuť Blue Raspberry zní velice zajímavě, tak uvidíme jestli se něčeho takového dočkáme. :)

 

Monster Ultra Blue a malinový Rehab? Žádný fake,ale realita!

Před pár dny se na Facebooku objevily fotky nového Monsteru Rehab Pink Lemonade. Rehab by obsahoval čaj, malinovou limonádu a dávku Monster energie, což je typická kombinace pro Rehaby. Monster nabízí aktuálně 5 příchutí Rehabů (Lemonade,Orangeade,Green Tea,Rojo Tea a ProTEAn). Malinový Rehab by mohl být náhrada za nepříliš povedený ProTEAn, který bude s největší pravděpodobností zrušen po příchodu speciálních edicích Monster Protein, o kterých jsme psali již dříve. Teď je už jasné, že malinový Rehab se v následujích měsících začne prodávat v USA! 

560042-435167126561560-2056062085-n-nahled

Monster Rehab Pink Lemonade

Aby toho růžového nebylo málo, tak malinový Rehab bude následovat Ultra Pink,který byl představen již dříve. Navíc dnes se objevily první fotky dalšího „Zero“ drinku, tedy drinku neobsahující cukry a kalorie. Po bílém a růžovém Zero přichází nový nádherný Blue! Takže Ultra Pink, nějaká lehká verze pro ženy a Ultra Blue verze pro muže? Big grin Zatím nevíme jakou bude mít Ultra Blue příchuť, ale tipoval bych to na borůvku. Uvidíme. 

13046-561942287149411-1751898388-n-nahled

Monster Ultra Blue

Poznámka Jakea k Ultra Blue: Monster si zaregistroval ochranou známku pro Zero Blue už v lednu, kdežto stále očekávaný Zero Pink zatím žádnou registrační (ochr.) známku nemá! Zajímavé je pozadí, Zero Ultra a Pink slibovali stejné kresby na pozadí, Blue přichází s úplně něčím novým, doplněným skrytými logy (M). Nádhera.

 

Rhino's Cherry Acai - třešňová dobrota

Na začátku roku jsme psali o nové příchuti německého energetického nápoje Rhino's. Nová příchuť Cherry Acai slibuje kombinaci třešní a exotického bobulovitého ovoce Acai, které je známé například z Schwarze Dose/28 Black. Tato kombinace se zdá zajímavá, tak uvidíme jak bude chutnat. Rhino's Cherry Acai má typický design Rhinosu, který je tentokrát zlatý. K třešňovému energy drinku by se jistě hodila více červená barva, ale tu zabrala už dříve přichuť Red-Berry. Každopádně zlatý design je moc pěkný a zlatá barva se naživo pěkně leskne. Smejici se V Německu ho už seženete běžně všude kde se prodává Rhino's.

rhinos-cherry-acai-energy-drinks

Rhino's Cherry Acai má krásnou tmavě červenou barvu a voní po sladkých třešních, tak jak se dalo očekávat. Chuť třešní je mnohem silnější než chuť exotického bobulovitého ovoce Acai, proto není vůbec cítit taková ta nahořlá chuť známá z Schwarze Dose/28 Black. Rhino's Cherry Acai mohu hodnotit jedině kladně, hned bych si ho dal znova! Známka: 1-

p1160712-nahled

 

Monster Assault v Polsku, objeví se i u nás?

O příchodu Assaultu se spekulovalo už minulý rok, ale nakonec bylo vše jinak a objevil se tu Rehab Lemonade. V Polsku se prodává oficiálně Monster sotva rok. Původně se prodávali Original,Lo-Carb a Ripper, které před nedávnem doplnil Rehab Lemonade a hned po něm žhavá novinka Assault. Před pár dny se navíc objevil Assault i ve Španělsku. 

487964-456990454370060-1780077903-n-nahledPolský Assault

Když se Assault začal prodávat u našich sousedů v Polsku, tak je velká šance, že se objeví u nás..dalo by se říct že je jen otázka času kdy se tu objeví. Jak již bylo zmíněno loni, Monster má na výběr z východní části Evropy, to znamená Polsko a dál na východ. Novinky od Monsteru do ČR většinou chodí v dubnu/květnu, ale je možné, že letos to bude dřív.

monster-assault-viva-la-revolutions

Sice to může být i jiná novinka, ale Assault by byl logickým krokem. Jak jsem již zmiňoval je to jen otázka času kdy se tu objeví, může to být za měsíc,za týden, za pár dní. Není také vyloučeno, že Monster může překvapit úplou novinkou pro Evropu..no nechme se překvapit. Big grin Všechny informace pečlivě sledujeme a budeme vás o nich informovat co nejdříve.

Photo from LimaK Energy Drink Collection – Thanks!