Kam pro novinky nejen ze světa energy drinků?

Asi jste si všimli, že tento webzín kdysi v podstatě beze slova „umřel“. Rodina, děti, nová práce, změna priorit, málo času. Pokud byla nějaká jó novinka, vždycky jste se to ode mě dozvěděli na facebookové stránce Jake Energy Drinks. A tyto stránky tak zůstaly jen takovou vzpomínkou a možností odkazovat na to, co děláme dnes - e-shop Podpultovky.eu.

A právě na Podpultovkách jsme se dnes rozhodli navázat na zašlou slávu a začít opět psát obdobné články. Jen už to nebude tady, protože je redakční systém zastaralý a zdržuje nás. Nově máme blog přímo na podpultovkách, což má i další výhody – vedle energy drinků se budete dozvídat to nejzajímavější i ze světa ostatních nápojů a všemožných dobrot. Jen prosím neočekávejte denní kadenci článků jako kdysi tady ;)

Novinky ze světa… podpultovek naleznete na Podpultovky.eu/blog

 

Pepsi Blue lze pořád koupit. Spěchejte, než zase skončí!

Pamatujete si modrou Pepsi Blue? Na světě se objevila a skončila už několikrát. Poslední konec už vypadal vážně, jelikož to bylo kvůli zákazu látky, díky které byla tahle dobrota tak výrazně modrá. V Indii to ještě pár let nevadilo, ale pak přišel konec i tam. Před nedávnem se ovšem rozhodli zkusit novou recepturu v „rodné“ Americe a opět tuhle limitku vyrobili. Víc slov už není třeba – spěchejte si jí koupit k nám na Podpultovky.eu dokud ještě je. Podle všeho by pak zase roky být nemusela…

P.S.: Tajné info – letos se nejspíše jako limitka vrátí i Pepsi Clear ;)

 

Vánočně laděné limitky Hell Ice Cool

Jaký energy drink si dát na vánoce? Ačkoli by se mohlo zdát, že žádný z nich k nim nemá blíže, než ostatní, letos je opak pravdou. Hell si totiž připravil pravidelné zimní limitky Ice Cool ve vánočně laděném designu. A k tomu přidal zajímavé příchutě Pomegranate v červené plechovce a Kiwi-Kumquat v té tyrkysové. Sporadicky se objevují také na českém trhu, pokud se vám ale shání špatně, pak si je můžete koupit u nás na Podpultovky.eu ;)

 

Jak chutná Black Monster Mango Loco?

Jak už jste možná zaznamenali, na Podpultovky jsme přidali ruské Black Monstery, zatím ve verzi Regular a Mango Loco, ale kdo ví, jestli se u nás časem neobjeví i další :) Pokud jste si je u nás ještě nepořídili, tak si možná lámete hlavu nad tím, jak vlastně chutnají. Regular je opravdu dosti podobný tomu našemu, Mango Loco je ale docela překvapením. Jeho chuť je totiž výrazně plnější a výraznější až mi připomíná samotnou předlohu z USA. Vlastně se ani není co divit, že se soudruhům z Ruska dodává něco lepšího a to i přesto, že se vyrábí na jedné lince… 

Koupíte na eshopu Podpultovky.eu.

 

Burn energy je zpátky v ČR, alespoň u nás :)

Jak jistě víte, Burn před pár lety nenápadně zmizel z našeho trhu. Naneštěstí se drží alespoň někde a to převážně v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, kam se občas někdo z nás podívá. Do zemí jako je Rumunsko, Ukrajina a Rusko už to pro Burn máme přecijen trochu dál. Pokud vám ale Burn přesto uniká, v nabídce našeho e-shopu Podpultovky.eu je nyní opět najdete včetně nejnovější příchutě Dark :)

Koupíte na eshopu Podpultovky.eu.

 

Nejlepší nabídka energy drinků Hell v ČR :)

Od začátku toho zpropadeného covidu se nám přestalo dařit dovážet nové příchutě Hellů, které přibývají opravdu rychle. Nejsou to jen dva Summer Cooly na léto a dva Ice Cooly na zimu, ale také například nová série Gamer, nové kávičky, Classic ve verzi Night a další. Nyní se to naštěstí tak trochu láme a v nabídce e-shopu Podpultovky.eu najdete všechny 3 gamery, Arcade Tropical Bomb, PvP Coco Split a Nova Cherry Beam, i letošní nordickou dvojici Ice Coolů Kiwi-Kumquat a Pomegranate.

Koupíte na eshopu Podpultovky.eu.

 

Ruský Black Monster nyní koupíte také v ČR!

Pamatujete si na příběh Monsteru pro Ruský trh? Kvůli copyrightu na značku Monster se tam musel přejmenovat a tak byl zvolen název Black Monster. Hádáte správně, „Black“ se v názvu objevil právě jako reakce poté, co nevyšla domluva s majitelem práv na klasický název Monster. Několik let měly plechovky klasických 500ml, nedávno ovšem došlo k obměně a plechy jsou užší a mají pouhých 449ml. No a nám se je pro Vás podařilo přidat na Podpultovky. Zatím sice jen Regular a Mango Loco, ale další by se měly brzy také objevit ;)

Koupíte na eshopu Podpultovky.eu.

 

Něco jako cola - Nová česká limonáda s colovou příchutí

Nová česká limonáda, tedy spíše Něco jako cola, by jednou chtěla být nejen česká, ale dokonce světová. A tak jsme se na Podpultovkách rozhodli, že ji k tomu zkusíme pomoci. Zatím je to totiž pořád celkem podpultovka a to přesně zapadá do konceptu produktů, které u nás s radostí nabízíme. A ještě raději pomáháme domácím novinkám. Sycenou limonádu Něco jako cola koupíte na Podpultovky.eu ;)

 

Adventní kalendář Toblerone a další adventní dobroty

Jako každý rok, začátkem listopadu už je sakra na čase začít shánět dobroty pro Mikuláše. U nás na Podpultovkách nyní seženete například skvělý adventní kalendář Toblerone. V sekci ADVENT – VÁNOCE 2021 ovšem naleznete také další adventní kalendář od Kinder a hromadu dalších dobrot. Navštivte Podpultovky.eu a nakupte si dobroty, dokud je ještě čas :)

 

Sběratelský kousek - Monster Java Oatmilk z Kanady

Všechny kávové Javy od Monsteru seženete jak v USA, tak v Kanadě. A všechny vypadají v podstatě stejně, takže pokud nesbíráte jazykové mutace, nemá moc smysl se o ně snažit. Trochu jinak je na tom Java Farmers Oats. V zemi javorových listů se totiž jmenuje Oatmilk a rozdílný je i její design, což už je pro sběratele o dost zajímavější.

A právě tenhle kousek jsme pro vás sehnali a přidali do nabídky eshopu Podpultovky.eu. Radši moc neváhejte, během pár dní zmizela větší část zásob a další již pravděpodobně nebudou ;)

 

Rockstary z Ameriky skladem na RockstarEnergy.cz !!!

Dlouhé roky se energy drinky Rockstar z USA na náš trh ne a ne dostat. Původní zdroje vyschly, noví distributoři se k RR nemohli dostat a fanouškům nezbývalo, než využívat eBay či přímého nákupu od tamních sběratelů. Situace se naštěstí mění a k jedinečné nabídce Německých a Britských Rockstárů nyní konečně přidáváme i větší nabídku těch Amerických :)

Na e-shopu RockstarEnergy.cz resp. Podpultovky.eu tak nyní koupíte různé US Rockstary – širokou škálu variant Pure Zero, výborný jablečný Hardcore Apple, performance sérii Thermo, Recovery Orange a další. V blízké době budou naskladněny také další příchutě: Recovery Lemonade, XDurance Kiwi Strawberry či např. pravý americký Fruit Punch :)

 

Čokoláda Milka jako pomazánka? Mňam!

Když přijde řeč na lískooříškovou nebo čokoládovou pomazánku, tak si asi všichni vzpomeneme na Nutellu. Levnějších a méně chutných variant je mnoho… Ale co takhle zkusit vzít čokoládu Milka a udělat z ní něco, co může Nutelle směle konkurovat? Mňam! V Německu to nedávno zkusili a na trh tak uvedli pomazánku Milka v 350g a 600g sklenicích. 

Obě je teď koupíte na našem e-shopu Podpultovky.eu . Moje manželka rozhodně doporučuje vyzkoušet a to je přísnou milovnicí zmiňované Nutelly. Která z nich je lepší Vám ale nepovíme ani jeden. Názor si musíte udělat sami, protože já vždy razil názor, že každý máme své chutě.

 

BatteryDrink.cz - Battery Energy Drink zpátky v ČR!

Také vám na našem trhu chybí z Finska pocházející energetický nápoj Battery? Já jej naprosto miluju a od chvíle, co máme e-shop Podpultovky.eu jsem měl v „cílech“ mj. právě tenhle energy drink. Byla jen otázka času, kdy se nám jej podaří přidat do nabídky tak, aby zároveň dávala smysl výsledná cena a půllitr tak vycházel levněji, než Anglické energy drinky. To se nakonec ve spojení se Slovenským distributorem podařilo.

A jelikož to s Battery ED myslíme vážně, dostanete se na jejich nabídku skrze adresu BatteryDrink.cz. Tenhle odkaz vás zatím přesměruje právě na Podpultovky. V budoucnu plánujeme vlastní produktové stránky a další věci. Na shopu naleznete rovnou 8 příchutí tohohle super energiťáku. Ve Finsku jsem se už něco nacestoval a můžu vám říct, že tam není jejich dostupnost taková, jako teď u nás :) 

 

Vánoční hit: Adventní kalendář Reese's plný burákového másla

Vánoce se kvapem blíží a dětičky (no, vlastně nejen detičky) se těší na oblíbené adventní kalendáře. Jeden z top adventních kalendářů je ten od Reese's. Neznáte? To jsou čokoládové košíčky plné burákového másla. Stop. Nechutná vám burákové máslo? Ano, přesně to říkala hromada lidí před vámi. Než ochutnala Reese's. Já burákové máslo nemůžu pozřít a přesto jsem si Reese's zcela zamiloval!

Věřte tomu nebo ne, ale burákové máslo v podání této značky a navíc ve spojení s mléčnou, hořkou a bílou čokoládou, to je prostě úplně něco jiného. I dnes normální burákové máslo s díky odmítnu, Reese's naopak nikdy. Já vím, píšu sem v podstatě reklamu a chci abyste si jej šli koupit na Podpultovky.eu. Na jednu stranu tomu tak je, na tu druhou – i já budu mít letos doma na zdi právě tento adventní kalendář ;) 

Koupíte na www.podpultovky.eu/Reeses

 

Bang - Fit energy drinky bez cukru, přesto plné chutí

Vedle před pár dny zmiňovanými nápoji Reign se v USA vyrábí ještě další zajímavost a to Bang. On to byl vlastně právě úspěch značky Bang, který donutil Monster začít vyrábět Reign :) Bang nabízí celou škálu příchutí, která se příležitostně objevují na různých českých „fit“ e-shopech. Jedna z aktuálních možností je FitFlavor.cz, kde si můžete tyhle trochu jiné energy drinky zakoupit se slevou. Stačí využít našeho slevového kódu „jakeed“.

Pár variant od značky Bang jsem vyzkoušel již kdysi a proto jsem se tentokrát pustil jen do variant Razzleberry, Frosé Rosé a Pina Colada. V nabídce jsou ale i další. Osobně mě nejvíc zklamal Razzleberry, kde je to to samé po stotřicátédeváté. Prostě zase takové malinovka s umělými sladidly. To Frosé Rosé je jiná písnička, ačkoli teda vůbec nechutná jako Rosé, ale něco jako mix melounu a hroznů. Největším překvapením pak byla Pina Colada. Nemusím kokos a ani mix s ananasem mi moc nesedí, no občas se to povede. A to přesně platí o tomhle Bangu, který, ačkoli je bez cukru a tedy plný sladidel, chutná výborně a vyváženě. Pokud se těchle „fit energy drinků“ bojíte, začněte příchutí Pina Colada :)

 

Reign Razzle Berry a Sour Apple - Oblíbené příchutě ve fit verzi

Reign, BCAA nápoje vyráběné Monsterem, s příchutěmi Lemon a Melon už jste možná ochutnali. V Evropě novější příchutě, malinový Razzle Berry a jablečný Sour Apple se začaly objevovat v našich končinách až v poslední době. Oba je nyní můžete sehnat na FitFlavor.cz. Jako malý bonus pro naše čtenáře tu navíc máme slevu, která se vám odečte pokud v košíku zadáte slevový kód „jakeed“ :)

Pokud si říkáte, jak tyhle 2 zmiňované novinky chutnají, pak vězte, že jsou dost podobné melounové a citrónové variantě. Samozřejmě až na rozdílné příchutě :) Příjemný základ se šikovně schovanými umělými sladidly přebijí příjemné malinové aroma připomínající hospodskou malinovku (jen bez těch cukrů) resp. jablečné aroma, které ovšem vůbec není kyselé, ačkoli to Reign tvrdí již v samotném názvu. 

Nezapomeňte, že jak Reigny, tak Bang a různé varianty Rockstárů a Monsterů bez cukru seženete na FitFlavor.cz

 

Monster ve 440ml plechovce? Šetří se už i u energiťáků :)

Znáte takové to klasické a zcela nenápadné okradení oblíbené pochoutky o pár gramů? Výrobce to dělá proto, aby mohl udržet cenu. U sladkostí to člověk kolikrát ani nezaznamená. U nápojů se to asi pozná snáze. Pivo, to přece má mít 500ml a hle, najednou je to jen 400? U energiťáků se to zatím nedělo. V Anglii ale začali razit trochu jinou módu a tak začali zkoušet co se stane, když zákazník najednou obdrží jen 440ml. Všimne si toho? Přestane kupovat? 

Zatím se stále jen „testuje“. Tuhle plechovku tedy koupíte jen na pár místech za stejnou cenu a pořád se dělá jakože nic. No a pokud máte pocit, že jí musíte mít ve sbírce, tak my jí pro vás máme na EnergyStore.cz/Monster ;) 

 

Hacker - Energy Drink, na který nikdy neuvidíte reklamu

Aktualizace: Hacker sklízí takový úspěch, že ač jsme v době vydání tohoto článku měli na www.podpultovky.eu jejich zásobu, aktuálně máme vyprodáno… :) Další zásoby budou brzy!


Před pár dny se nám dostalo nečekané možnosti, o které jsme vlastně ani do poslední chvíle vůbec nevěděli… A tak jsme zničehonic potkali někoho, kdo ví o někom, kdo asi zná samotného Hackera a dostali možnost si s ním dlouze popovídat. V tu chvíli jsme zjistili, že je za tímhle energiťákem mnohem víc, než by nás koho kdy napadlo. O energetických nápojích vím první poslední, přesto jsem se dozvěděl tolik nového, až mi z toho ještě teď lítá hlava kolem. 

Nový energy drink uspěje na přesyceném trhu jen horko těžko. Logickým krokem se tedy zdá jediné – nasypat mraky peněz do reklamy. Hacker se rozhodl jít zcela opačným směrem. Už jste na něj někdy viděli reklamu? Ne. A taky nikdy žádnou neuvidíte. Přesto o něm víte, že jo? ;) Hacker se lidem dostal pod kůži, aniž by potřeboval reklamní spot, billboard, akční letákovou cenu či právě tento článek. 

Filozofie značky Hacker je zcela jednoznačná – Neplatí drahou reklamu, nemá team obchodních zástupců ani poradců. Proč? Každý halíř vložený do reklamy stejně vždycky zaplatí jen a pouze zákazník. Co takhle nabídnout stejně kvalitní nebo dokonce ještě lepší obsah za mnohem lepší cenu? U konkurence všichni platí jejich závodní týmy, veškeré sportovce a hromadu dalšího. Hacker tyhle peníze navíc nechá zákazníkům. Dá se tedy říci, že hackuje zavedený systém a jde proti němu. Také nikoho do ničeho nenutí a nenechá se nutit. Obchoduje jen s tím, s kým je to oboustranně prospěšné. 

Kromě nedávných novinek v podobě příchutě Tropical a Blue Razz si pro nás Hacker chystá limitované edice na léto a na zimu a dost možná toho všeho bude ještě víc. Jenže to už bychom zabíhali do detailů, do kterých vůbec zabíhat nesmíme. Trochu toho tajemna si hacker samozřejmě nechává pro sebe a nám i vám tak nezbývá nic jiného, než si počkat, co všechno si pro nás připraví. Říct můžeme jen to, že to bude opravdu zajímavé :)

Upozornění: Veškeré uvedené informace jsou zcela pravdivé a podané bez jakékoli cenzury. Hackera se nebojíme, naopak se nám líbí jeho filozofie a má naše sympatie. O jeho identitě ovšem mluvit nesmíme.

 

Výborné polomáčené tyčinky Pocky a Mikado

Na světě existují dvě nejznámější značky polomáčených tyčinek. Ty původní, Pocky, pochází z Japonska a koupíte je téměř v celé Asii. Značku Mikado naopak koupíte v celé řadě evropských zemí. A není to žádná napodobenina, Mondelez vyrábí Mikado pod licencí od majitele značky Pocky. Jenže chuť je uzpůsobena onomu evropskému trhu a tak kdekomu chutnají víc právě originální Pocky. V ČR oficiálně není ani Mikado, neoficiálně koupíte Pocky i Mikádo na eshopu Podpultovky.eu ;)

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu Podpultovky.eu.

 

Monster Java Farmer's Oats - Kávový energiťák s ovesným mlékem

Nejnovější ze všech kávičkových Monsterů série Java v podobě Farmer's Oats právě dorazil do ČR  :) Na trhu jej samozřejmě běžně seženete, ale ochutnat tento nový energiťák můžete díky několika různým e-shopům včetně toho našeho. Tak co, vyzkoušíte tuto novinku s ovesným mlékem? 

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu Podpultovky.eu.

 

Oblíbené banánové Corny jako... pomazánka!?

Kterou tyčinku Corny máte nejraději? Já banánovou! A podle všeho v tom rozhodně nejsem sám. Takže co takhle oblíbená banánová Corny ve formě pomazánky? Křupavé kousky, banán, cereálie, čokoláda… Podle nás to musí chutnat naprosto skvěle :) 

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu Podpultovky.eu.

 

Rockstar SuperSours Bubbleberry - Žvýkačková verze lze stále sehnat

Já osobně jsem si Rockstar SuperSours Bubbleberry aká Bubbleburst nikdy moc neoblíbil a když dorazila vzhledová limitka, dokonce jsem i tak trochu trpěl, že jej musím zase pít. Mnoho z vás jej naopak milovalo a trpělo, když zmizel z českého trhu. No, on vlastně zmizel téměř všude. Nikdo neví proč, ale v Anglii se udržel a my ho pravidelně dovážíme, aby měli jeho milovníci co pít! :) 

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu EnergyStore.cz.

 

Coca Cola jako energy drink? Na Energystore.cz je možné všechno :)

Coca Cola se v loňském roce rozhodla, že chce trochu více zabrousit na pole energy drinků. Na náš trh se zatím tahle novinka nedostala, v USA, Německu, Maďarsku, Anglii a v celé řadě další zemí ji ale seženete naprosto bez problémů. Chuť? Coca Cola!. Efekt? Energy Drink! V Coca Cole prostě vzali to nejlepší ze svého nápoje a nadopovali jej kofeinem. Chcete jej vyzkoušet? Není problém! :) 

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu EnergyStore.cz.

 

Red Bull lpí na správném vychlazení. Novinka ukáže, kdy je ready

Red Bull můžeme na poli energetických nápojů považovat za perfekcionalistu. Odjakživa se na plechovkách píše „Podávejte chlazené“, někdy i „Nejlépe chutná ledově vychlazený“. U nové zimní příchutě určené pro zimní trh ovšem Red Bull zašel ještě dál a na plechovku přidal jasný indikátor správného vychlazení – za tepla jsou býci na plechovce stříbrní, při správné teplotě naopak tmavě modří. A příchuť? Ledovcová… Red Bull to opravdu domyslel, já bych to osobně zavedl na všechny jeho plechovky :) 

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu Podpultovky.eu.

 

Vynikající popcorn v karamelu, to je Mogyi Caramoon!

Máte rádi pořádně sladký popcorn? Mogyi Caramoon je vynikající popcorn ve slaďoučké karamelové krustě, který prostě musíte vyzkoušet ;)

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu Podpultovky.eu.

 

Chupa Chups - Limonády s příchutí legendárních lízátek!

Chupa Chups evidetně nejsou jen lízátka, korejský trh totiž tuhle značku nabízí také jako limonádu o třech příchutích – jahodové se smetanou, pomerančové a hroznové. 345ml plechovka nabízí zajímavý obsah a je žhavou novinkou na eshopu Podpultovky.eu.

 

Monster v 250ml plechovce jedině v Holandsku

Kdysi byl alespoň Monster Export (zelený klasický Monster s podnázvem) na našem trhu v 250ml plechovce, dnes si musíme vystačit s 355ml verzí. Přesto je v EU alespoň jeden trh nabízející i nejroztomilejší a nejsbíranější rozměr plechovek. V 250kách tam seženete Original, Ultra Red, Ultra White a The Doctor. Bohužel postupně končí kvůli malému zájmu, my je pro vás ovšem máme na EnergyStore.cz ;)

 

Duff - Legendární pivo Homera Simpsona jako energy drink

Duff všichni určitě znáte jako legendární smyšlené pivo, které bezmezně miluje Homer Simpson ze seriálu Simpsonovi. Jako pivo se objevuje na různých světových trzích v různé (většinou nevalné) kvalitě. Ale co takhle Duff jako energy drink? Originál z USA s lehce pomerančovou příchutí seženete na EnergyStore.cz ;)

 

Jolly Time Blazin Cheez - Legendární popcorn v pálivé verzi

Pokud jste někdy dříve zažily na českém trhu popcorn Jolly Time, především pak v jeho klasické sýrové verzi The Big Cheez, pak jistě víte o jak výborném popcornu je tu řeč. Má ovšem i další verze a vedle méně úspěšné máslové variantě Blast o Butter je tu také novinka v podobě sýrového pálivého popcornu Blazin Cheez! V 3packu za 85,– na Podpultovky.eu!

 

Monster Maxx - Přímý nástupce série Nitrous

Monster Nitrous, to byla série, která kdysi lákala kdejakého sběratele. Šíleně sycený nápoj nikdy moc nezaujal a tak ho Monster zrušil. Ovšem po letech jej zase oživil jako sérii Maxx. Zůstal Super Dry alá Sprite, ale ostatní příchutě, Solaris a Eclipse, jsou zcela nové. Nyní je koupíte na eshopu EnergyStore.cz

 

Flipz - Slané preclíky v čokoládě i v příchuti se slaným karamelem!

Pamatujete si ještě na dobu, kdy na českém trhu byly běžně k dostání Flipzy? Preclíky v mléčné čokoládě nabízela na přelomu tisíciletí společnost Nestlé, ale pak zmizely. Nyní je na shopu Podpultovky.eu koupíte v mléčné čokoládě (Milk Chocolate), hořké čokoládě (Dark Chocolate), bílém fondánu (White Fudge) a nově navíc se slaným karamelem (Salted Caramel)! ;)

 

FC Baník Ostrava má vlastní energy drink s Milanem Barošem!

Český fotbalový klub FC Baník Ostrava před nedávnem představil svůj vlastní energetický nápoj, na kterém mj. naleznete i Milana Baroše včetně jeho (samozřejmě natištěného) podpisu. Seženete na oficiálním fanshopu a také na Podpultovky.eu ! ;)

 

Coca Cola jako Tic Tac nebo Tic Tac jako Coca Cola?

Legendární Tic Tac spojil síly s ještě legendárnější Coca Colou! Velký hit přichází na trh asi 50 států na světě, no tomu českému se bohužel vyhýbá obloukem. Chcete Tic Tacy s příchutí Coca Coly i tak vyzkoušet? Možná už to znáte – seženete je u nás na Podpultovky.eu ! ;)

 

Black Energy Day nabízí slevy až 60%!

Na e-shopu Podpultovky.eu jsme po vzoru akcí Black Friday spustili Black Energy Day(s)! Do nabídky jsme umístili 50 tekutých produktů, převážně pak energy drinků, a jejich cenu srazili dolů až o 60%. Polovina všech položek se ovšem vyprodala tak rychle, že pomalu nebylo co nabízet. Akci jsme tedy doplnili opět na 50 zlevněných položek. Platí už jen do půlnoci 1.prosince! Hledáte nějaké dobré pitivo na prosinec? Navštivte Podpultovky.eu/BlackEnergyDay ;)

 

Rockstar Baja Juiced El Mango - Příchuť manga hýbe světem

Když Monster přinesl novinku v podobě Mango Loco, všichni žasli nad pořádným mangovým energy drinkem. Rockstar jej měl dříve, ale byl to mix manga, pomeranče a mučenky. Celosvětový úspěch Monsteru na sebe nenechal čekat, Rockstar musel reagovat. A tak vznikl Rockstar Baja Juiced El Mango. Nejblíže je zatím na Německém a Anglickém trhu. Oba je pak koupíte na rockstarenergy.cz ! ;)

 

Monster Cuba Libre - Koktejlová klasika z Japonska!

V USA měl Monster kdysi příchuť Cuba Lima, který vycházel z koktejlu Cuba Libre a měl jej názvem evokovat. Šlo ale v podstatě o limetkovou colu. V Japonsku se vydali tou správnou drahou a zvolili opravdové Cuba Libre, jen je samozřejmě nealkoholický. Tuhle skvělou plechovku pořídíte na e-shopu Podpultovky.eu ;)

 

Fanta Yogurt Banana - Podivný (ale výborný) nápoj z Japonska

Fanta ve světě samozřejmě nabízí mnohem víc příchutí, než které známe od nás. A ani ty americké plechovkové varianty nejsou vše, co existuje. Například v takovém Japonsku se pak prodává Fanta Yogurt Banana. Říkáte si fuj? Asi by to dávalo smysl, kdyby to byl jogurtový nápoj s banánovou příchutí, ale není. Opravdu je to jen ochucená limonáda a ten jogurt tam budete v chuti hledat hodně těžko. Výrazně je cítit banán a světe div se, celé to chutná dost podobně jako kdysi limitovaná edice Big Shock! Banana-Kiwi. Chcete ochutnat? Na e-shopu Podpultovky.eu jich máme zatím dost ;)

 

Coca Cola Clear - Japonská Cola s průzračnou barvou

Pokusy o Pepsi i Coca Colu v bezbarvém/průzračném provedení už tu byly a zažili jsme i jiné barvy. Teď se k nám dostala Coca Cola Clear – japonská verze klasické Coca Coly v 500ml pet lahvi s průzračným obsahem. Pepsi Crystal chutnala naprosto stejně jako originál. „Clearce“ chybí karamel a to nejen v barvě, ale také v chuti, takže je to zcela jiný nápoj. Lehký nádech citrónu původně chuť jen dokresloval, kdežto tady hraje prim. A tak paradoxně připomíná více Sprite, než Coca Colu. A navíc si ji v Japonsku vyrobili pěkně bez jediné kalorie. Na Podpultovkách taď máme Coca Colu Clear za 59,–. 

 

Monster Pacific Punch - Výborný džusový energiťák z USA

Monster Pacific Punch je dalším z džusové série Juice, který se objevil na domácím trhu v USA. A netrvalo dlouho, máme jej možnost ochutnat i v ČR např. nákupem na e-shopu www.podpultovky.eu ;) Rovnou se na něj podíváme trochu blíže – opravdu netuším, co bych si představil pod označením „Pacifický punč“. Díky designu plechovky je jasné, že je spojen s námořnickým stylem, v názvu je tedy zmíněn pacifický oceán. A stejně nevím, co to má znamenat :D Nevadí, chuť je podobná všem známým Juice Monsterům, v mixu všech ovocných chutí tentokrát převládají třešně a tak novinka připomíná původní Tropical Punch od Rockstaru. Je výborný a pokud jej chcete ochutnat, tak na Podpultovkách jej máme za skvělých 99,–. 

 

Twix Spekulatius Gewürz - Limitovaná edice s vánočním kořením

Limitky od všech známých značek mám popravdě hrozně moc rád. Legendární Twixku doplněnou o chuť vánočního koření jsem si tedy nemohl nechat ujít. Abych byl přesný – Spekulatius jsou sušenky z křehkého těsta s kardamonem, skořicí a hřebíčkem. Do klasické sušenky v Twixce tak přibyly právě tyto přísady, tudíž si křupete výbornou Twixku, která připomíná vánoce právě díky těm všem chutím a vůním. Není to jen ledajaký pokud, sušenka uvnitř opravdu chutná jako pravé Spekulatius. Je tedy naprosto výborná ;)

Recenzovaný produkt si můžete koupit na www.podpultovky.eu ;)

 

Carabao - Dvojice ochucených energiťáků z Anglie

Kdysi dávno, když jsem začínal sbírat, koupil jsem si u vietnamců energetický nápoj Carabao původem z Thajska, tedy v takové té nízké a široké plechovce jako má originální Red Bull / Krating Daeng. Na eshopu Podpultovky.eu ovšem seženete trochu jiné Carabao. Značku totiž využívají v Anglii docela ve velkém a dokonce se po tomhle energy drinku jmenuje i tamní fotbalový pohár. Green Apple nás popravdě moc nezaujal, je to takový slabší lehce kyselý naředěný džusík. Naopak Mandarin Orange, to je dost dobrá alternativa ke zrušeným pomerančovým energiťákům a proto ho můžu jen doporučit ;)

 

Nové Helly IceCool - Švestka a Hruška v zimní edici

Je už tak trochu zvykem, že Hell na každé léto a zimu přinese dvě sezónní limitky. Díky tomu jsme se opět dočkali dvojice novinek v podobě IceCool Plum a IceCool Pear. Po ochutnání můžeme říci, že si drží svou zaběhlou laťku, ale švestková varianta je příjemně sladká a celkově zajímavější, než hrušková varianta s lehce „divným ocasem“. U té mi to úplně nesedí, ale to je věc osobního názoru. Přesto si obě zimní limitky zachovávají svou tvář (aneb ty bych díky své jedinečné chuti poznal i při slepém testu) a tak si zaslouží, abyste je ochutnali také. Seženete je mimo jiné na eshopu Podpultovky.eu a to i spolu s letní limitkou White Peach.

 

Rockstar Xdurande Orange - Legendární pomerančáda žije!

Pamatujete si na výborný Rockstar XDurance Orange, který byl kdysi téměř jen na CZ/SK trhu a až později se objevil v pár dalších zemích? Téměř všude už byl ukončen, ale ne tak v sousedním Polsku. K dispozici je sice jen v 250ml variantě, ale komu opravdu chutnal, ten to přežije. Navíc již prošel redesignem na variantu s velkou hvězdou. Máme jej pro vás k dispozici na eshopu Podpultovky.eu ;)

 

Cadbury Wunderbar - Prostě báječná čokoládová tyčinka

Během našich cest za nákupy do Německa a Polska se „samozřejmě“ stravujeme tak, jak by se člověk vůbec stravovat neměl. Při poslední cestě nám dodala energii také tyčinka Cadbury Wunderbar, což v překladu znamená "báječný. Seženeme ji asi jen v Německu, kde je výjimečně nabízena pod značkou Cadbury. Uprostřed burákové máslo s oříšky a kolem křupavý (a do zubů lezoucí) karamel pokrytý výbornou čokoládou. Kdo ještě neochutnal, dělá opravdu velkou chybu. Pokud nemáte možnost si tuhle dobrotu koupit v Německu, tak jsou tu pro vás Podpultovky.eu ;)

Info navíc: Značka Cadbury má stejného majitele, jako Milka a jejich produkty jsou většinou identické až na rozdílné obaly. Na většině trhů je vždy jen jedna značka. U nás a v okolních státech převážně Milka, ale např. v Anglii Cadbury, odkud také pochází. To proto, že se pod stejného majitele dostaly až později a tak se většinou drží tam, kde byly více zaběhlé. V Německu je také Milka, právě Cadbury Wunderbar je tedy malou výjimkou :) 

 

KitKat Ruby Cocoa Beans - Sladká tečka v... růžové čokoládě?

Klasický KitKat znáte asi všichni. Seženete jej v klasické mléčné, hořké tmavé i výborné bílé čokoládě. Teď je tu ovšem zajímavá limitka v podobě Ruby Cocoa Beans. „Vývojáři“ u Nestlé vzali rubínové kakaové boby a vytvořili z nich čokoládu, kterou polili oblíbené tyčinky KitKat. Chutná to opravdu skvěle, protože tahle čokoláda nabízí i lehký nádech chutí bobulovitého ovoce, barva tedy v podstatě odpovídá zajímavé ovocné chuti. Já si snad musím otevřít další, takže spěchejte, dokud je máme na Podpultovky.eu skladem ;)

 

Skořicová limitka Coca Cola Zero Sugar Cinnamon

Coca Cola v Anglii pro letošní vánoce připravila limitovanou edici svého nápoje s přidanou skořicí. Bohužel se, v trendu posledních let, rozhodla, že tuhle příchuť přinese ve variantě Zero Sugar, což je tak trochu škoda. Jak chutná? Jako klasická Coca Cola bez cukru s opravdu lehkým nádechem skořice. Ve vůni je cítit hodně, v samotné chuti jí pak překousne i člověk, jenž skořici nemusí. Tak jako tak se jedná o další povedenou variantu a vy si jí nyní můžete pořídit na e-shopu Podpultovky.eu ! :)

 

Relentless Mango - Novinka se skvělou chutí

Oblíbená značka Relentless konečně po nějaké době přinesla novou příchuť a to Mango. Relentless se objevuje jen v Německu, kde celkem stagnuje, a Velké Británii, kde naopak drží svou pozici. Mango je chutí, kterou v poslední době zkouší celá řada značek včetně Monsteru a Burnu. Není žádným překvapením, že tyto tři značky spadají pod jediného majitele :) V Anglii pak například útočí proti oblíbenému Rockstaru Mango Orange Passion Fruit. 

A právě z Anglie k nám Relentless Mango zavítal na otestování. Nechutná tak dobře, jako originál Monster Mango Loco z USA, ale je mnohem lepší a chuťově výraznější, než Burn Mango z Polska a Maďarska. Plnější a sladší chuť je rozhodně uspokující, neskrývá žádné odbočky k pomeranči či jinému ovoci a zcela naplňuje očekávání ve stylu této značky. Máte na něj také chuť? Pořiďte si jej na eshopu Podpultovky.eu:)

 

Podpultovky.eu - Nový eshop plný nejen energy drinků!

Připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop plný energetických nápojů z Německa, Polska, Anglie, Ameriky a mnoha dalších zemí – Podpultovky.eu! Proč jsme zvolili právě tento název? Protože se snažíme nabízet to, co se u nás hůře shání, tedy věci schované pod pultem, jak se kdysi říkávalo. Vedle energy drinků tak narazíte na další nápoje, různé potraviny, ale i sladké a slané dobroty z celého světa. Nenalezli jste co hledáte? Nevadí, napište a pokusíme se to sehnat :) Vedle svých oblíbených energiťáků tak můžete objednat ještě hromady dalšího zboží. Tak na co čekáte? Podpultovky.eu čekají na vaší návštěvu!

 

Big Shock Blakkwood LE - Příchutě Black & White v recenzi

Big Shock „Black“ skrývá kombinaci Black Chai s tutti frutti. Kombinuje tedy černý indický „čaj“ s řekněme klasickou příchutí energy drinků. První co vás může napadnout podle vůně? Je to někdejší Big Shock! Cola! Ale není, jen to tahle kombinace vůní i chutí dost připomíná. Ostatně vyčpělá cola chutná jak sladký čaj, tudíž je logické, že je tu podobnost když naopak do černého čaje přidáte cukry, bublinky a tutti frutti. Výsledek připomíná citrocolu = BS Colu, což mi samo od sebe řeklo i pár dalších lidí. Má to vlastně i své výhody – jestli vám BS Cola chutnala, tak tady máte povedenou náhradu. A ostatní v BS „Black“ najdou další zajímavou chuťovou novinku :) 

big-shock-black-and-whites

Big Shock „White“ je naopak mixem dvou příchutí, o které si fanoušci dost často říkali. Je ovšem otázkou, jestli je to uspokojí a nebudou je nadále vyžadovat samostatně. Jahody i mango se postupně stávají trendem na poli energetických nápojů. BS „White“ je kombinuje a ač jsem při ochutnávkách cítil spíše jahodu lehce doladěnou mangem, výsledný produkt je tak nějak půl na půl a to mě bohužel zklamalo. Jahody nejsou moc výrazné, přebijí je kyselost manga. A mango zase přebíjí chuť jahod. Výsledek je sice pořád povedený, jen by asi více potěšilo, kdyby jsme dostali samotnou jahodu a samotné mango. Pro mě není BS! „White“ odpovědí na věčné žádosti fanoušků a budu proto doufat, že se Big Shock! časem k těmto příchutím vrátí. Ke každé zvlášť. 

 

Tiger Strawberry Boom - Jahodová novinka pro CZ/SK

Značka Tiger je snad jedinou zahraniční značkou, jenž je pro náš společný československý trh schopná a ochotná připravit variantu, kterou nenabízí na žádném jiném trhu včetně toho domácího v Polsku. Po zajímavých pokusech s šampaňským a mangem je tu vyslechnutí požadavků fanoušků – Tiger Strawberry Boom! Ten se má v nejbližších dnech objevit tam, kde se značka Tiger prodává. P.S.: Klubisté mají svou možnost už nyní ;)

tiger-strawberry-booms

Tiger Strawberry Boom nabízí hned po otevření příjemnou vůni jahod a i první ochutnání připomene „jahody mražený“ (jestli víte, o čem je tu řeč ;) ). Celková chuť je ale lehce odlišná, jelikož se jedná o klasicky „vodový“ energy drink. Není to tedy žádný hutnější džusík, nýbrž sycená energetická limča. V ústech sladká po jahodách, po polknutí lehce kyselejší po obsažené jablečné šťávě. Tu ale ucítíte spíše až po dopití, jinak převládá právě ona zajímavá chuť jahod. Podle mého názoru nejlepší Tiger spolu s celkem povedeným Mangem. Na poli jahodových ED se porovnává těžko, zatím jich existuje jako šafránu i když mi něco říká, že nás brzy čeká Strawberry Boom :)