Crowns energy + vodka Trojka za 690kč

Slevové portály zná v dnešní době asi úplně každý. Bohužel pro pijany a sběratele se jen málokdy poštěstí, aby se objevila sleva na energetické nápoje. Právě dnes, ale vyšla poměrně zajímavá sleva na energetický nápoj Crowns a k tomu ještě vodku. Sleva zahrnuje konzumaci 0,7 l švýcarské vodky s názvem Trojka a 6× energy drink Crowns v zajímavém Singles showbaru v pražských Holešovicích. Samozřejmě, když se zamyslíte nad cenou, tak Vám rozhodně výjde levněji koupit si Trojku (269kč) a 6× Crowns (144kč) přímo domů, ale zábava, kterou zažijete ve velice „akčním“ baru Singles je k prostě k nezaplacení :-). Tudíž pokud Vám už bylo 18 a máte rádi zábavu s dobrým pitím, tak určitě vyražte a třeba se tam i potkáme ;-).

trojka

Odkaz na slevu

 

Escape - Pivo s energy drinkem

V těchto vedrech se defakto nedá dělat nic jiného než se naložit do vody a nebo se schovat někam do chládku. Důležité je také dodržovat pitný režim! Většina z Vás se osvěží zmrzlinou nebo třeba pivem, ale co třeba zkusit energetické pivo?

q0709

Společnost Escape se zaměřuje na výrobu ochucených piv. V jejich sortimentu můžete najít příchutě jako třeba malina, limetka nebo zázvor. Z ničeho nic ovšem přišla informace, že se začalo vyrábět i pivo s energetickým nápojem. Zatím pouze víme, že se jedná o nealkoholické pivo spojené s energetickým nápojem v O,33l skleněné lahvi. Podle posledních informací si tento „drink“ můžete zakoupit v obchodních sítích Tesco, Globus a jiných větších obchodech. A pokud jej nemůžete stále sehnat, tak skrze e-shop. 

 

Je libo nový Rhino´s Red-berry?

Rhino´s je energetický nápoj, který je na trhu od roku 2001. Od ledna 2005 se nápoj začal prodávat pod novým názvem a také novým designem. Do roku 2005 byl nápoj prodáván na rozdíl od Red Bullu, pod názvem Red Rhino. Tato značka si za své působení vybudovala určité postavení na poli energetických nápojů. Angažuje se například sponzoringem Formule 1, boxu, WTCC, ale i společenských událostí jako například Rhino's Urban Music Awards.

1. června si pro nás Rhino´s připravilo takové částečné poodhalení jak se bude jmenovat nová příchuť. Myslím si, že nápověda je jasná a snad každý přišel na správný název. Ostatně posuďte sami.....

rhinos-berryRhino´s (značka) + Red (červená barva) + Berry (příjmení americké herečky Halle Berry)

= Rhino´s Red-berry

Krátce po zveřejnění hádanky Rhino´s skutečně potvrdil novou příchuť se slovy : „Neu: rhino's redberry. Energy-Drink mit lecker Himbeer-Geschmack.“ V překladu to znamená : Novinka: Rhino's Redberry. Energetický nápoj s chutnou Malinovou příchutí.

rhinos

Takto bude vypadat nová plechovka

 

O tom, jak dobrá bude nová příchuť se zatím vedou dlouhé dohady a spekulace, ale určitě Vám můžeme slíbit, že si co nejdřív nový Rhino´s otestujeme.

 

I plechovky Vás dokáží zabít!

Schválně se Vás zeptám na následující otázku : Kolik z Vás otře vrchní část plechovky před tím než se napije? Na tuto otázku patrně valná část odpoví, že plechovku neotírá, ale to je poměrně velká chyba a dosti velké riziko! V dnešním, tak trochu netradičním článku bych Vám rád popsal jeden příběh, který se skutečně stal.

„Jedna osoba nedávno zahynula za absurdních okolností. V neděli se vydala s přáteli na výlet lodí a nápoje v plechovkách, které si na výlet vzali, dali do chladničky na palubě. Druhý den, v pondělí, byla hospitalizována v nemocnici a opustila jí ve středu v pytli (mrtvá). Nařízená soudní pitva zjistila, že příčinou smrti byla akutní leptospiroza způsobena plechovkou, kterou osoba vypila aniž by důkladně očistila vrchní část. Rozbor plechovek potvrdil, že byli infikované potkaní močí a tedy leptospirozou!"

ahr349733-hlodavec

Faktem zůstává, že suchá potkaní moč obsahuje toxické a smrtelné látky zvané leptospiry a pokud je plechovka takto kontaminována může opravdu dojít k úmrtí! Plechovky často bývají skladovány ve skladech, ve kterých můžou žít hlodavci. Následně jsou plechovky převezené k prodejcům bez jakéhokoliv čištění. Proto je velice důležité věnovat pozornost umytí vrchní části plechovek před následnou konzumací či uložením do lednice!

Na závěr bych rád zdůraznil, že podle studie organizace INEMTO jsou vrchní části plechovek infikované více než veřejné toalety. Tato studie dokazuje, že množství bacilů a bakterií na plechovkách je tak velké, že je nevyhnutelné je dobře umýt vodou a čistícím prostředkem.

hlodavci

Tímto článkem jsem Vás rozhodně nechtěl postrašit, ale spíše donutit k opatrnosti. Tak co, stále ještě nebudete umývat plechovky :-) ?

 

Nový Mad Croc - Orange Cola

Zhruba před měsícem jsme Vás informovali o příchodu nové příchutě Mad Croc – Green Apple ( Nová příchuť Green Apple ), která svým složním zcela vybočuje z řady ostatních energy drinků. Měsíc utekl jako voda a už se objevila další novinka pro český trh v podobě nové příchutě Orange Cola. Kombinace pomerančového džusu s colou je podobně jako Green Apple dosti nevídaná a velice zajímavá.

orange-cola

Osobně jsem si nedokázal představit, jak by takováto příchuť mohla chutnat a tak jsem se rozhodl udělat takový menší testík. Nejprve jsem si chtěl koupit klasický Mad Croc a následně ho smíchat s colou a pomerančem, ale poté jsem si uvědomil, že Mad Croc asi nebude vybočovat od své staré příchuti Mad Croc – Coly a pouze přidá příchuť pomerančového džusu (colové ingredience patrně zůstanou stejné). Po smíchání Mad Croc Coly a čerstvě vymačkaného pomeranče s ledem jsem nápoj zamíchal a ochutnal. Samozřejmě nemůžeme usuzovat, že Orange Cola bude chutnat úplně stejně jako při mém testu, ale alespoň částečná podoba by zde být mohla. Při mém pokusu chutnal nápoj velice vyváženě a zajímavě. Pomeranč s kolou Vás dokáže náramně osvěžit a ani to není extra sladká/kyselá kombinace, jak u některých drinků bývá zvykem. Osobně nejsem moc velkým příznivcem energy + cola, ale mohu říci, že se na Orange Cola velice těším a jsem zvědav jestli se můj pokus alespoň trochu přiblížil reálné příchuti. Pokud ano bude to skutečně suprový drink!

test1

Orange Cola by se na trh měla dostat v polovině června tohoto roku, takže nebudeme muset dlouho čekat. Více se nám prozatím nepodařilo zjistit, ale hned jakmile získáme další novinky budeme Vás informovat.

 

Dow Gold prémiový drink nebo jen další propadák?

Dow Gold je energetický nápoj, který se vyrábí v sousedním Rakousku. Normálně bych si obyčejný energetický nápoj k recenzi nevzal, ale tento nápoj mě zaujal díky nápisu „Premium Quality“ což mě vypudilo k jeho otestování. Pojďme se tedy podívat co tento prémiový nápoj skrývá. 

dowgold

Už od prvního pohledu Dow Gold nepůsobí nikterak zajímavě. Zlatá barva, Rakouské vlaječky, které na mě mávají ze všech stran a nespočitatelné množství hvězdiček rozhodně nedodává punc elegance, který bych od prémiového nápoje očekával. Plechovka je na můj vkus až moc přeplácaná zbytečnostmi. Osobně nechápu proč nápis „Premium Quality“ na mě vyčuhuje z každé strany plechovky, ale patrně jde o marketingový tah, který má přilákat zvědavější veřejnost což se v mém případě podařilo.

dow-gold2

Už od otevření plechovky jsem začal být dosti skeptický, protože jsem ucítil klasický energy drink. První doušek mi potvrdil moje obavy, že se nejedná o nic extra. Při polknutí ucítíte takový méně sladký klasický Crazy-Wolf. Dow Gold není moc sladký ani kyselý je celkově takový neutrální a sám nevím co si o něm mám myslet. Pro příležitostné pijany to určitě bude dobrá volba, ale pro sběratele a mlsné jazýčky nic extra co by Vás posadilo na zadek. Snad jen na závěr mohu dodat, že Dow Gold má i české zastoupení, takže pokud toužíte po jeho ochutnání či plechovce do sbírky můžete objednávat zde na e-shopu.

Hodnocení : 3

 

Nová edice Rockstaru k filmu Batman - The Dark Knight

Na Německém trhu můžete sehnat celou řadu Rockstarů (viz článek : Kde v Německu koupit jednotlivé Rockstary), ale právě teď přichází na trh horká novinka pro sběratele. S premiérou nového filmu Batman – The dark knight rises od režiséra Christophera Nolana se objeví nová edice Rockstaru na motivy Batmana a k tomu ještě se soutěží o hodnotné ceny.

batman-rockstar

„Batmanovskou tvář“ získají tři druhy Rockstaru (konkrétně original, mango a guava). Jediná špatná zpráva je, že se nebudeme moci zúčastnit soutěže, protože výhry nelze zasílat do zahraničí. Od 26. července budete moci plechovky zakoupit v obchodních sítích Edeka, Rewe, Kaufland, Penny a také na čerpacích stanicích po celém Německu až do vyprodání zásob.