X Párty zrušena, náhrada bude v La Mafia!+Kde koupit půllitry!

Počasí bylo celé léto jednoduše na prd a nezmar se bohužel nevyhnul ani plánované sobotní akci X Drink Summer Ending Párty. Venkovní zábava v tomhle počasí opravdu nepřipadá v úvahu. Náhradou bude párty Céčka Showmejdan – disco 80. let, která se uskuteční v sobotu 17. září v klubu La Mafia! Je to uvnitř, takže tady už to žádný počásko neovlivní!


Pojďte žít na X a dostavte se na párty ve stylu osmdesátek! Klub La Mafia se nachází v Praze, Truhlářská 23, což je kousek od Náměstí Republiky. Dorazit tedy můžete třeba metrem, jelikož začátek je ve 20:00. Cesta zpět už bude asi horší, protože se pojede hluboko do noci a to metro spinká. Ale nezapomeňte, že je to párty ve stylu 80. let! Takže prohrabejte rodičům skříně a vymyslete si nějaký ten dobový obleček!

 


Tak takhle to vypadalo v osmdesátejch…


K dispozici tu samozřejmě bude celá kupa X drinků! Míchané nápoje X Cuba Libre a Vodka Energy budou stát 65,–, což je hodně slušná cena. Zapomínat nesmíte ani na probíhající soutěž s X drinkem o pořádnej balík peněz do které je potřeba poslat vychytanou fotku z párty s X drinkem v ruce. Taková fotka přímo z oficiální X párty by vůbec nemusela bejt špatná!


Když už jsme zase u toho X drinku. Původní facebook účet „Žij na X“ zmizel beze stopy a nikdo neví proč. Sledujte tedy nový profil X drink, kde se dozvíte další informace o akci v La Mafia. Půjdete tam? Já osobně ještě nevím, na sobotu 17.9 už mám trochu jiné plány, ale to se třeba změní.

 


Kde seženete tyhle dva luxusní plechy? Čtěte dál!


A teď ještě slibované informace o tom, kde koupit X Classic a X Cola v půllitrových verzích. Tak zaprvé jsou k dostání v Jednotách (Coop) v Jindřichově Hradci, Dačicích, Táboře, Vimperku, Kaplici, Kladně, Týně nad Vltavou a v blízkém okolí těchto měst. Od středy 14.9 budou k dostání na všech Globusech a od 12.10 v HyperAlbertech v koších u pokladen. U Tesca, Kauflandu, Billy a čerpaček OMV se teprve uvidí. Tak hurá pro ně, já je taky ještě nemám :)

Komentáře

1 | chillo @ | před 13 roky

Vimperk

Ve Vimperku? :D se docela divím :D snad je budou mít…zítra se kouknu :D

reagovat

2 | Flexman @ | před dvanácti roky

Já sem je v Českým Krumlově sehnal v COOPU a na vrchu byla přilepena placka kde bylo napsáno Nechoď do práce! a text byl fosforeskující :-) Jake mužu ti poslat fotku přez email :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.