X Drink má dvě půllitrové novinky - Original a Cola!

Není to zas tak dávno, co se na trhu objevila novinka s velkým X. Energetický nápoj X No Commerce zřejmě slaví úspěch. Rok po uvedení trojice 0,25l plechovek s příchutěmi Original, Bitter Lemon a Green Tea přišla na trh dvojice dětských vitamínových nápojů Asterix a Obelix. Ani to evidentně této značce nestačilo.

 


X Drink má sice slogan „Kašleme na módu, trendy, pravidla, zásady!“, ale minimálně jejich další tah je celkem trendy: „Protože pitný režim je v tomhle počásku velmi důležitý, připravili jsme pro vás dvojnásobnou porci X DRINKu za stejný prachy !!! X Cola a Original !!!“. V následujícím videu se dozvíte o půllitrech i nové X soutěži:

 


Ano je to tak! Klasická příchuť získává půllitrovou plechovku a navíc i velkého „Cola+Energy“ bratříčka. Design originálu zůstává samozřejmě stále stejný. O to víc překvapí design X Cola – bílomodrá šachovnice a nápis Cola patří do kategorie těch povedenějších, i když by si leckdo mohl myslet, že je to jen Cola. Kdy se tyto verze objeví i ve vašich krámech opravdu nevíme, jelikož tohle je fakt dost žhavá informace!

Komentáře

1 | Jan @ | před dvanácti roky

Super

reagovat

The Cisco 200–001 real exam is planned and researched by IT experts who are very much involved in the IT field. They have been trying their level best to create concise and logical study guide by using their data. Using the product of Uniquedumps will not only help you pass the exam but also safe a bright future for you ahead.

reagovat

imti

I am new to weblog and definitely liked this blog site. I have been meaning to write something like this on my websit –

reagovat

4 | Daniel | před osmi roky

Thanks for information! I enjoyed reading!
<a href=„www.abes­tfashion.com/lip-piercing/“> healing aftercare </a> <a href=„www.abes­tfashion.com/lip-piercing/“> lip piercing </a>

reagovat

lanceseo

It was very useful for me. I'm happy I found this blog. Thank you for sharing with us,I too always learn something new from your post.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.