Výstava Red Bull Art of Can v Praze začíná již zítra!

V Praze proběhne v následujících dnech výstava nazvaná Red Bull Art of Can. Projekt, který má představovat ty nejhezčí věci vyrobené z plechovek, cestuje po světě již od roku 1999 a letos podruhé zavítá do Prahy. Při předchozí výstavě se to nejlepší nacházelo na Slovanském ostrově s výhledem na Národní divadlo. Tentokrát se vše přesune do Pařízské ulice 25.

 


Letos bude lokalita finální výstavy znovu výjimečná! Ti nejlepší se mohou těšit, že jejich dílu se dostane patřičné kulisy a pozornosti hodné energii a času, jež byly do výtvoru vloženy. Budova na Pařížské 25 se nachází nedaleko Staroměstského náměstí, v nejprestižnější pražské ulici známé svými značkovými obchody „haute couture“. Právě do těchto míst se snaží Red Bull nalákat i vás, fanoušky!


KDY: 23. září až 2. října 2011 výstava otevřena pro širokou veřejnost zdarma vždy od 10:00 do 22:00.
KDE: Praha 1, Pařížská 25. Bývalá budova Casina vedle tramvajové zastávky Právnická fakulta.

 


Výstava předvede opravdu zajímavé díla. Z plechovek Red Bullu se totiž dá vytvořit téměř cokoli. Nezapomeňte si tedy do svých plánů zahrnout i výstavu Red Bull Art of Can, protože to bude stát za to! Další zajímavá videa i informace o zajímavých hudebních vystoupeních, které budou téměř každý den výstavu doplňovat, najdete na stránkách Red Bull Art of Can!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.