Speciální edice Energy Drinků pro fotbalové Euro 2012

Blížící se červnové Mistrovství Evropy ve fotbale, jenž proběhne v Polsku a na Ukrajině, sebou přináší také něco pro sběratele plechovek od energiťáků. Nevíme sice jak na Ukrajině, ale Poláci jsou již dlouho známí jako absolutní blázni, co předělají nebo minimálně alespoň upraví vzhled svých energy drinků klidně i 10× do roka. Euro 2012 klepe na dveře a polské obchody jsou plné fotbalových edic, které si právě teď představíme.

euro-2012-level-ups

Takový Level Up předělal kompletně celou škálu příchutí od originálu, lightu, brusinky a coly až po limetku s mentolem. Jindy designově neodlišné plechovky se vydaly dvojí cestou, když všudypřítomné míče doplňují buď jednoduché klikyháky nebo fotbalista a davy fanoušků. Podobným směrem se vydal také v ČR hodně známý Black, kde se z boku nachází míč v síti. Objevují se tak všechny příchuti a možná dorazí i k nám.

euro-2012-force-vulcan-blacks

Force naopak oblékl fotbalovou síť přes celou plechovku. Tento méně známý energy drink využívá, stejně jako ostatní, toho, že si správný fanoušek raději koupí něco fotbalového. To Vulcan Energy, který zná snad každý, jelikož se prodává v každém Tescu, se zbavil tajemné černé a oblékl červenou a bílou, tedy polské národní barvy. Právě proto se dá předpokládat, že do českého Tesca nedorazí.

euro-2012-tabu-v-maxs

Fotbal se nevyhnul také další celkem známé trojici energy drinků, jenž toho moc nezměnila. Jejich design je totiž koncipován tak, že přidání nějakého toho míče nebo fanoušků není vůbec těžké. Tabu jako jeden z mála využil lákavého spojení Limited Edition, V-Max naopak klasického Footbal Edition 2012, jen to trochu přehnal, míč na pozadí by bohatě stačil. Třetím je BE Power z Biedronky, jeho fotka nám bohužel chybí.

x-no-commerce-euro-2012-goal-editions

Jediným u nás sehnatelným energiťákem ve speciální fotbalové edici je původem český X No Commerce. Ten převlékl své 250ml příchutě Original, Green Tea a Bitter Lemon. Sehnat jej lze v Globusu, Kauflandech a vůbec všude možně. Xko může mít každý, no pro ty ostatní se musí do Polska. Kdo vyráží podpořit nároďák na Euro, ten má určitou výhodu. A že těch fotbalových drinků bude ještě víc, to je víc než jasné…

Za fotografie polských plechovek děkujeme Tomášovi ze Suchy collections of energy cans. Thank you Tomasz!

Komentáře

1 | Ronnie | před dvanácti roky

Kde se dají sehnat plechy LEVEL?

reagovat

2 | Jake | před dvanácti roky

[1] Ronnie: Všechno v Polsku až na X, kde přesně který fakt netušim, v životě jsem tam nebyl.

reagovat

3 | Tom | před dvanácti roky | greencans.webnode.cz

Tak levely mam akorat obyčejne bez fotbalu tak budu muset skočit i pro tyhle :-D jsou to nadherny plechy. Zaplať bůh fotbalu :-D

reagovat

4 | X | před dvanácti roky

Máte už někdo ty fotbalové Xka? Zatím jsem objevil fotbalové jen to obyčejné červené, ale ostatní jsou všude jen v klasické edici.

reagovat

5 | Ronnie | před dvanácti roky

[2] Jake: díky moc.

[4] X: Včera sem na ně narazil v kauflandu, ale mám zatím jen červenej a zelenej.

reagovat

6 | adam | před dvanácti roky

Muzu se zeptat jestli maj ty plechovky treba za 10 let nejakou cenu pro nekoho kdo by je koupil nebo tak neco ? dekuju za odpoved :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.