Soutěž o Vejlet s Mini se zásobou Mad-Crocu!

Co takhle zasoutěžit si o Vejlet s MINI na předvánoční trhy do rakouského města Salzburg, který se koná v termínu 16.-18. prosince? Rádio 1, společně s energetickým nápojem Mad-Croc, oblečením Skunkfunk a značkou automobilů MINI, pořádá soutěž o již devátý Vejlet s MINI! Stačí jedna SMS a zajímavá kombinace super vozu, stylového oblečení a hromady energie může být vaše!

mini-logo

Vítěz se bude fakt mít, jelikož mu MINI zapůjčí vůz MINI Cooper S s plnou nádrží. Město Salzburg přidá ubytování na dvě noci ve čtyřhvezdičkovém hotelu se snídaní pro dvě osoby v samém centru města a rovnou přihodí i dvě karty pro volný vstup do památek a pamětihodností. Na stylovou cestu dostanete od obchodu Skunkfunk tisícikorunovou poukázku na všemožné od značek United Nude, G-sus a Skunkfunk. Ještě vám to nestačí? A co takhle zásoba energie na cesty v podobě energetického nápoje Mad-Croc Classic a Mad-Croc Cola? Teď už to stojí za to, ne?

madcroclogo

Vejlet s MINI můžete vyhrát strašně jednoduchym způsobem. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, která zní: „V jakém roce byla poprvé zprovozněna lanová dráha na pevnost Hohensalzburg?“. Formát SMSky včetně čísla, na které ji musíte poslat, a další potřebné údaje naleznete na stránce soutěže. Pokud se chcete zapojit, tak neváhejte ani minutu. Esemesku můžete posílat už jen do pátku 9. prosince!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.