Rockstar Roastedy v Kanadě mění design, vypadají jako Almondy

Že kanadský Rockstar dokáže překvapit už víme. Pro tenhle trh prostě můžou vypadat plechovky úplně jinak. Důkazem jsou Punchedy v černé barvě s odlišující barvou (imho tak vypadají suprově) i Sparklingy v klasickém vzhledu, které mají do USA originálů setsakra daleko. A teď přichází řada na Roastedy… V podstatě jsem tenhle obrázek docela dlouho přehlížel, až jsem si konečně všimnul, že tohle nejsou Almond Milky z USA!

rockstar-roasted-canada-caffe-latte-mocha-vanilla-light-can-redesigns

Vzhled kávových Roastedů je v Kanadě aktuálně naprosto stejný jako v Americe, kde se navíc nabízí bezlaktózové Roastedy with Almond milk s odlišným designem. Ty se do Kanady nechystají, tak proč na klasické Roastedy nehodit nový design, že jo? Vzniká trochu paradoxní situace, protože když si jej v USA koupí člověk s alergií na laktózu, tak v Kanadě padne za vlast, protože ve stejném obalu kupuje úplně jiný produkt.

English: New design of Rockstar Roasted for Canada. Yes, you know this design as Roasted with Almond milk from USA. But these are not with almond milk, just redesign of old canadian Roasted Caffe Mocha, Caffe Latte and Light Vanilla. Interesting, isn't it? :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.