Rockstar CA: Nový Bleu Glacier a Blue Raspberry +Vodka

Jak už z dřívějška dobře víme, kanadský Rockstar si může dovolit prakticky cokoli. I proto tam kávové Roastedy vypadají jako americké Roastedy with Almond milk, Punchedy Guava a Citrus nosí tmavé převleky po vzoru Fruit Punche a sodovkové Sparklingy vypadají dokonce úplně jinak, než kdekoli jinde ve světě a nemají inspiraci v ničem předchozím. Tušíte správně – opakujeme to proto, že tohle jen tak neskončí. Ba naopak.

rockstar-energy-drink-supersours-blue-raspberry-plus-vodka-canada-alcohol-cans

Kanada je taktéž jediným místem, kde se vyrábí a prodávají Rockstary smíchané s vodkou. Plechovky jsou na první pohled jiné, na pozadí se ale většinou drží stejné barvy a vzory. Original, Mango a pár dalších RR s vodkou, to už je stará písnička. Jenže to by si tam před 2 lety nesměli oblíbit kombinaci SuperSoursů s Vodkou. K původní dvojici Bubbleberry a Green Apple se nyní přidává SuperSours BlueRaspberry +Vodka.

rockstar-energisant-bleu-glacier-energy-drink-canada-new-2015-berry-flavors

První novinku si, krom plechovky, můžeme prakticky vyrobit doma. Druhá novinka je zajímavější tím, že je komplet ve francouzštině (druhý oficiální jazyk v Kanadě), jelikož je zatím exkluzivně v řetězci, kde je tento jazyk více doma. A opět dost odlišný vzhled a velká mystifikace. Bleu Glacier je totiž v překladu „Blue Ice“ a takové my známe Pure Zero. Jenže tohle by zero být nemělo. Spíše to bude něco podobného Blue Raspberry nebo nějakému mixu bobulovitého ovoce, jako je právě v Pure Zero, jen tu nechybí cukry. Tak co, jedete do Kanady?

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

RR s vodkou pro mě jako zapřísáhlého člověka, který nekombinuje alkohol s ED již ze zásady, že to asi tělu moc neprospěje, pro mě tak lákavé nejsou, zato Bleu Glacier jsou pecka, nádhernej plech!

reagovat

2 | mishol | před devíti roky

[1] Ang: Zdrave to nebude, v tom se shodneme, ale co je dneska zdrave ze? Jinak každý clovek je original, takze logicky ma i jiné chute, moznosti i zdravotni stav…

reagovat

3 | Ang | před devíti roky

[2] mishol: ED piju skoro každý den, ale max. jednu plechovku, dle uvedené maximální denní dávky. Na obalu ED se uvádí, že není vhodné míchat s alkoholem, tak jako jsou určité případy, kdy alkohol+ED zabíjeli. Dělám spoustu nezdravých věcí, ale této kombinaci opravdu nevěřím, 4 red bully s vodkou a vím, že by mi to srdce bouchlo :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.