Red Bull přebarví The Silver Edition na zeleno = The Lime edition!

Že Red Bull evidentně neví, jak naložit s řadou barevných edic, už víme nějakou dobu. Red edition už má tolik variant, že se to těžko počítá. Ač původní verze byla nejhezčí, nebylo skoro poznat, že je to Red Bull. Přesto se až u asi 5 verze dostali k přidání názvu příchuti na plechovku, což se týkalo i Blue a Silver edition. Jenže právě Silver se jim evidentně líbí nejméně a tak už měl i modrošedivou barvu. A teď si vyzkouší barvu zelenou :)

red-bull-the-lime-edition-green-can-silver-redesign-canadas

Samozřejmě není řeč o variantě, kterou již koupíte v obchodě, kdy je plech stříbrný a býk zelený. Barvy na plechovce jsou právě zcela naopak – tedy plech zelený a býk stříbrný, jako na ostatních edicí. Těžko pak ale použít popisek Silver edition. Tím nám  vzniká „nový“ The Lime edition! Kde? V Kanadě. Proč? Stříbrná s barevným býkem by mohla v zákazníkovi vyvolat dojem, že je to další varianta Total Zero edicí, které jsou právě stříbrné s barevným býkem. V EU se jich tedy asi nedočkáme. Minimálně dokud tu nebudou Total Zero edice…

red-bull-the-editions-lime-green-can-canada-yellow-red-blues

English: New variant of Red Bull The Silver Edition for Canada :) Recolored on green and renamed on The Lime Edition. Reason? Total Zero editions (Orange, Cherry) are silver with color bull. Red Bull can't confuse customers with that, so… There is probably no plan to bring it to Europe until we don't have Total Zero editions.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.