Oslavte konec léta na X Drink Summer Ending Party!

X Drink nedávno rozdával plechy na Slapské přehradě a už chystá další akci. Tentokráte sjede po Vltavě o pár kilometrů blíže ku Praze a zakotví ve Skochovicích, tedy na konci Vranské přehrady. Místem konání X Drink Summer Ending párty, při které proběhne oslava konce léta, se stane Klub Lávka Skochovice. Akce proběhne v sobotu 10. září od 10:00. Konec je prej v deset večer, ale kdo ví… :)

 


Půllitrové novinky se pomalu rozjíždí do obchodů. Na párty budou k dispozici bez hledání!


Vychytaná párty slibuje hodně zábavy! X Drinky potečou proudem za dvacku a to ve všech příchutích včetně nové půllitrové Coly! Za páďo dostanete rovnou jeden ze tří speciálních míchaných alkoholických nápojů, které byly vytvořeny na míru příchutím X drinku. Ceny nabízených nápojů jsou tedy v pohodě, ale tím to rozhodně nekončí!


Vedle popíjení je na programu i beach volejbalový turnájek a tenisový turnaj ve čtyřhře. Kdo se nebude chtít zapotit při těchto „náročných“ sportech, ten se bude moci zúčastnit speciální disciplíny. O té se dozvíte až na místě, aby pořadatelům zůstalo nějaké to překvápko v kapse :)

 


Žijte na X, neseďte doma a užijte si sobotu s X drinkem!


Vítězové si domů odnesou kartony X DRINKŮ + vychytaný hadry od Lotta! Poražení se ale také budou mít na co těšit. Nechce se vám vůbec sportovat? Nevadí! Dáte si pár drinků, nachytáte nějaký ten bronz z podzimního sluníčka a zažijete bezva párty! Do Skochovic to jede z hlaváku (Praha Hl.n.) jen půl hoďky! 


Zájemci o účast v turnájku se mohou přihlásit na emailu nebo zdi facebook eventu. Na Facebooku se můžete přihlásit i když se přijedete jen podívat. Kde se to přesně koná, zjistíte na webu Klubu Lávka. Já osobně se této akce rozhodně zúčastním, takže se tam klíďo můžeme potkat! Neváhejte a přijďte se pobavit s X drinkem!

Komentáře

1 | Mafios | před 13 roky

Nejspíš dorazím taky.. Tak pokecáme.. Si tě tam najdu, neboj.. ;-) :-D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.