Nových Tigerů v ČR je mnohem víc, všechny v 250 i 500ml

Když jsme odhalovali nové Tigery pro Polsko, ani trochu jsme nepředpokládali, že se většina z nich objeví také u nás. Navíc, jelikož je český trh trochu jinak zaměřený, než ten polský, máme všechny novinky i v půllitrech. Veškeré příchutě tak nyní budou v prodeji v malých 250kách a velkých 500ml. Vedle již známého Originálu, Restartu, Mentalu a Speedu to je také nový Fighter. Do velkého míří Neperlivý a tak vůbec. Jednodušší bude vám nabídnout jeden velký obrázek všech Tigerů, které na cz trhu aktuálně seženeme. Jo a Speed chutná skvěle!

tiger-czech-energy-drink-neperlivy-mental-restart-speed-fightersP.S.: Aktuálně tedy v ČR máme všechny existující Tigery z Polska, až na Zero, místo kterého máme Nepe. Z novinek pak nedorazil Vitamin Attack. Pokud jej budete chtít ochutnat, tak jedině ze sousedního Polska.

Komentáře

1 | TheAraty | před osmi roky

a kdy asi půjdou sehnat? :D

reagovat

2 | Valchi @ | před osmi roky

Já koupil včera Restart (zelený) 500 ml u nej.Čonga ve městě.27,90,–

reagovat

Tak ještě sehnat oba Nepe a Fighterama + 250 Restart a mám je komplet. A jo, Speed je libice <3

reagovat

4 | Jarda | před osmi roky

Dneska jsem ochutnal SPEED a je fakt skvělej. Sehnal jsem ho v Albertu v Praze Hostivaři za 28 korun.

reagovat

5 | Bacardi | před osmi roky

Tiger

U nás v globusu mají Mental,Speed a restart v 500 ml za 14,90 ..

reagovat

6 | Ang | před osmi roky

Tiger jako značku moc neznám, pil jsem maximálně klasiku, která nijak nevyčnívá, ale dnes se mi dostala do ruky MENTAL verze, k mému překvapení Ananasová, což o sobě obal až na barvu moc nenapovídá. Chuť je ok, ED s přidaným ananasovým džusem :D Nejsem jediný kdo tuto přichuť chce od BS! a když si ji představým s BS! perlivostí a stylem jejich chutí, bylo by to fakt perfektní :)

Jinak Albert, Brno Vaňkovka, nějakých 27 kč..

reagovat

7 | mishol | před osmi roky

Mental docela dobrej lehce mi to připomnělo koktejl Pina colada :) Speed me docela zklamal, tak ted uz jen ochutnat Vitamin attack a Fighter :)

reagovat

8 | mishol | před osmi roky

no pokud mam teda hodnotit pouze chut Fightera tak je to bida :(

reagovat

9 | mishol | před osmi roky

Otázka pro Jakea – proc je na maly plechovce napsano Fighter a na velky Fighter Muscle? Ze by malo mista na male plechovce? :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.