Nový lifestyle drink Mintanine novinkou na našem trhu

Mintanine je novým nápojem pocházejícím z Německa, který bývá označován jako life style drink 21. století. Tahle kofeinová limonáda 3. generace je výjimečná tím, že je z 99.99% zcela přírodní a neobsahuje taurin, inosit ani aspartam. Jedinou nepřírodní složkou je barvivo E113. Přírodní kofein (15mg/100ml) a příslib zajímavé příchutě prostě stál za vyzkoušení. Jak tedy Mintanine obstál v našem redakčním testu?

mintanines

Mintanine není energiťák, takže popisovaná chuť je úplně jinde. Opravdu jemná limonáda s příjemným sycením a chutí máty, citrónu a limetky nedává vůbec najevo obsažený kofein, což je celkem fajn. Podle názvu i mých chutí je nejvíce cítit právě máta, zatímco citrusy spíše jen lehce dokreslují chuť. Výsledkem je osvěžující mátová limonáda jako z pravé mátově šťávy s přidanými bublinkami. Výsledek chutná skvěle.

mintanine-flyers

Žádný taurin, aspartam ani inosit, jen čistá mátová limonáda s kofeinem, guaranou a cukry. I tahle kombinace dodává dost energie, což je na lifestyle drink super. Povedená mentolová chuť navíc přímo vybízí k namíchání nějakého koktejlu. Mintanine ja na našem trhu zatím opravdu krátce, takže hledá ta správná místa k distribuci. Pokud jej chcete vyzkoušet, je aktuálně nejlepší možností nákup na oficiálním českém e-shopu.

P.S.: Chcete Mintanine v akci 3+1 Gratis? Použijte na e-shopu unikátní kód MINTA9 ;)

Komentáře

1 | X | před osmi roky

Chtěl bych jen podotktnout, že i když hlásá svěžest, přírodu a tak dále, ono jediné nepřírodní barvivo, které obsahuje, je E133, čili brilantní modř. Pěkné…

reagovat

2 | minta9 @ | před osmi roky | www.mintanine.com/cz

reakce na barvivo

[1] X: Máte pravdu E133 je brilantní modř. Výrobce se tím netají, je to jediné „éčko“, které v nápoji je a to jen 0.00077% což je absolutně zanedbatelné množství.....

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.