Monster přináší limitku ke Call of Duty: Black Ops III. Bude i v ČR?

Loni se objevily informace o tom, že Call of Duty spojilo své síly s Mountain Dew (a Doritos) a „vypeklo“ tak Monster. Reakce typu „to je konec limitek od Monsteru s COD“ byly ovšem liché, což jsme se snažili dát ihned najevo. Tahle domluva totiž platí jen pro USA. Ve zbytku světa spojení Monsteru a série Call of Duty existuje i nadále. Monster svým včerejším prohlášením vše potvrdil a přinesl první informace a obrázky.

monster-energy-drink-can-call-of-duty-black-ops-iii-3-xp-double-zombies-promo-back-fronts

V Kolíně nad Rýnem se zrovna koná Gamescom a vývojáři nové hry Call of Duty: Black Ops III potvrdili spojení s Monsterem i pro tento díl. Ve stejnou chvíli vydal Monster prohlášení, které obsahovalo pro nás důležité informace: Plechovky s tématikou nového COD budou v 29 zemích světa a to včetně ČR a SR (základní seznam zemí je podobný jako loni), v Anglii, Francii, Španělsku a Německu dokonce v multipacku.

monster-energy-drink-can-call-of-duty-black-ops-iii-3-xp-double-zombies-promo-fridges

Nebudeme rozebírat co za kódy z plechovek dostanete. Pro nás je důležitější, že budou :) Celá akce začíná až 31. října, což odpovídá předchozím verzím Ghost a Advanced Warfare. A ač jsme Ghost představovali shodou náhod přesně před 2 lety, 7. srpna 2013, první nálezy reálných plechovek v prodeji byly loni i předloni až začátkem října. Máme se tedy na co těšit. A třeba Němci a Angličani opět překvapí i s Assaultem.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.