Lavish vstupuje na trh s trojicí alkoholických energiťáků

Ano, máme tu další energetický nápoj s alkoholem, co míří na český trh. Vedle dvojice Four maXed s absintem se objeví také Lavish s kvalitní třikrát destilovanou vodkou. Základem je klasický Lavish sensual vodka mix drink s 11% alkoholu doplněný o verze Extreme s 21% a bylinný (herbal) Bomb s 18% alc. Pod značkou Lavish existují ještě 8% drinky Gin & Tonic a Whisky Cola. V ČR se však zatím uvažuje jen o verzích s vodkou.

lavish-sensual-vodka-mix-drink-lineups

Trojice Lavish s vodkou si zakládá na chuti světoznámého energy drinku smíchaného s vodkou. Který pak to asi je? To si povíme v chystaném testu. Základní verze již do ČR dorazila a prodává se v 250ml plechovce. 21% Extreme je opravdu extrémní a tak k nám dorazí rovnou v 330ml plechu. Bomb je opět „jen“ v 250ce, zato nabídne mírně odlišnou hořko-sladkou bylinnou chuť opět s příchutí známého energiťáku.

lavish-sensual-vodka-mix-drink-11s

Cílem drinků Lavish jsou samozřejmě především kluby, kde by chtěl vystrnadit klasické obsluhou míchané energy drinky s vodkou. Výhody to má pro obě strany – obsluha jen podá plechovku a nemusí nic míchat, host má naopak jistotu, že nebude okraden o půl panáka na každém drinku. Lavishe si řádně otestujeme, pokud vás zajímá už nyní, tak si můžete domluvit odběr v Praze přímo od distributora na info@drinklavish.cz

Komentáře

1 | asd | před jedenácti roky

jo ale je to pekně hnunsy

reagovat

2 | adelka prsata @ | před jedenácti roky

Juchuuuu

Je to pekelne dobry a mobilni alkohol pitiiicko !!! Chceme to v Brne

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.