Club Power 500ml od zítra v Bille za 12,90!

Očekávaný příchod bratříčků Party Poweru, o něco levnějších Club Powerů v klasické i sugarfree verzi je konečně tu! Akce na Party Power, která proběhla minulý týden měla zřejmě za úkol zbavení se co největšího počtu přebytků. V „týdnu“ novém přichází další letáková nabídka od Billy se slibovanou zaváděcí akcí na Club Powery v 500ml plechovkách. Akční cena 12,90 je o 35% nižší, než kolik stojí obě verze normálně.


AKTUALIZACE 17:20 – Podle našich informací je vysoce pravděpodobné, že se za cenu 12,90 bude dále vyprodávat také Party Power. Club Power Light může být k dispozici na krámech již nyní, ale jeho ostrá verze se zřejmě objeví až po vyprodání Party Powerů. Prohledávejte zadní části regálů nebo si ještě pár dní počkejte!

club-power-akce-billa

Jenže normální cenu mimo akci jsme zatím nikdy nemohli vidět, takže si, pokud vás vaše matematické schopnosti nabrané ve škole nezklamou, můžete lehce spočítat cenu klasickou. Tak schválně, jaký je výsledek? Sakra, dělám si legraci a sám mám problém to spočítat. To bude 12,90 děleno… nebo krát? hyml… Jó vlastně …nééé, nebo jo? Takže ještě takhle krát sto a máme to 20 korunek :) 7 korunová slevová akce platí od 8. do 14. února, takže všichni hurá do Billy!

Komentáře

1 | Martin Mrenica | před 13 roky

wow, zítra směr billa!!!! :)

reagovat

2 | Thom | před 13 roky

Zítra mám zrovna narozeniny… to je aspoň dárek od Billy :D

reagovat

3 | COOL @ | před 13 roky

Dneska jsem je koupil oba, light mi chutná víc v plechu než v petce, ale ten potisk mě dostal – jsou to teplem smrštitelné folie.

reagovat

4 | vydelej.eu | před 13 roky

[3] COOL: Přesně tak, obal je opravdová slabota

Koupil jsem si 8 plechovek (6 normálních a 2 light).

Nedopatřením jsem si místo jednoho Club power vzal Party power. Zjistil jsem to až doma, ale ta…aspoň jsem billu okradl o 10 Kč :D

reagovat

5 | Jake | před 13 roky

Kluci v původním článku o Club Powerech je vše napsáno – Sleeve folie , kdyz bude uspech prijde potisk. Opakovat vse v kazdem clanku opravdu nebudu.

reagovat

6 | Kubíno | před 13 roky

Když pominu to že když sem přišel do Billy kde sem zjistil že sleva je jenom na Light......Když pominu to že plechovka je akorát pokrytá nějákým celofánem (což mi ani moc nevadí jelikož plechovky nesbírám).To by bylo v pohodě…Ale když sem ten Light dal k puse myslel sem že se pobleju.....Takový chemický sračky nedělaj ani v černobyle!!!!Když sem to vylejval z okna tak to mělo takovou nazelenalou barvu která mě odradila uplně nejvíc!!!!!!DO­PORUČUJU PARTY LIGHT NEKUPOVAT!!!!!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.