Akce: 12 kusů Black (Tiger) energy drinku za 197kč!

Seznam Tip je jeden ze slevových serverů a aktuálně nabízí 12 kusů energetického nápoje Black v docela zajímavé slevě! Z původních 420kč se díky 53% slevě dostanete na pouhých 197 korun a získáte za to 4 různé příchutě – Klasik, Mojito, Cuba Libre a Light! Od každé příchutě tři kousky, celkem 12 plechovek!

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak navštivte slevový server Seznam Tip, přesněji slevu 12 energetických nápojů. Slevový kupón lze zakoupit až do nedělní půlnoci. Jedinou nevýhodou zůstává to, že musíte nakoupit přes eshop a zaplatit poštovné. I tak vás to ale vyjde levněji, než kdykoli jindy. A navíc si u nich můžete za normální cenu přikoupit i energy drink N-Gine!


O nápoji BLACK: Před nedávnem získal energy drink Tiger nový název. Důvodem byly soudní pře s druhou značkou Tiger. Dnes tu tedy máme hodně podobné plechovky přejmenované prostě a jednoduše na BLACK. Nutno připomenout, že se jedná právě o ten jediný Tiger, který se kdy na českém trhu objevil. Black u nás zatím k dostání není. Tedy alespoň ne v normálních obchodech. Dováží jej pouze firma Nutrisport, která právě nabízí výše zmíněnou slevu. Více o příchuti Cuba Libre se dozvíte v našem článku.


Za tip na slevu má u nás díky Kubíček „Miky“ Mikulica.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.